2733
2734

مادرشوهر من یه عادت بدی داره اونم اینکه وقتی من میرم خونشون نمیگه عروسم هست این کارو نکنم میشینه پای تلفن یه ساعت با دوستاش حرف میزنه که تو دوران عقد هم این بود ولی اون موقع چون دیدن شوهرم برام مهم بود زیاد اهمیت نمی‌دادم 

الان دیگه 5 ماهه عروسی کردیم 

امشب که رفتیم خونشون 

رفت تو اتاق خواب دقیق یه ساعت یه ساعت و نیم با دوستش حرف زد 

من خیلی بهم برخورد 

منو شوهرم و پدرشوهرمم تو پذیرایی بودیم 

حالا میخوام به شوهرم بگم این کار مادرت ناراحتم میکنه 

به نظرتون بگم؟ 

درضمن اونجا هم که بودیم دیدم صحبت مادرشوهرم طولانی شد به شوهرم گفتم بلند شو بریم ولی شوهرم بلند نشد دیگه نمیدونم فهمید ناراحت شدم یا نه

راستی اینم بگم اون موقع که مادرشوهرم تو اتاق بود یه حرفی بین منو شوهرم شد من ناراحت شدم 

وقتی مادرشوهرم اومد بیرون تا منو دید گفت چیشده چرا ناراحتی 

فکر کنم خودشم شک کرد که بخاطر کارش ناراحت شدم یا نه 

بعد شوهرم گفت من یه حرف بد زدم ناراحتش کردم 

حالا به نظرتون بگم به شوهرم؟؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش زنگ میزنه یا دوستش؟

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2731

نه ...زندگیتو تلخ نکن ...بعدشم مادرشوهرت جبهه میگیره برات

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738

نه نگو

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....

😐😐😐بذار حرف بزنه چیکارش داری بیاد بشینه ور دلت تیکه بندازه خوبه؟😓

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️
نگو.چون شوهرت خودش میدونه ولی خودش رو زده کوچه علی چپ

اره و اینکه اگه بگی کار مادرشوهرت فراموش میشه و شوهرت باتو دعواش میشه که تو به خانواده من بدبینی

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706