2703
2553
عنوان

یه سوال دارم درباره خوشبختی

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 67 پست

نه عزیرم هیچکس خوشبخت مطلق نیست چون ما نمیدونیم که اون فرد در عوض داشته هاش خدا چه چیزی رو از دست داده. یا قراره چه چیزایی رو از دست بده.. چه اتفاقاتی در انتظارشه.. اصلا چقدر عمر میکنه.. کسایی رو میشناسم خوشبخت بودن ولی عمرشون کوتاه بود. فرد دیگه ای رو میشناسم وااااقعا خوشبخت بود خانواده خوب وضع مالی عالی، باهوش، زیبا ،پزشکی خوند یه ازدواج موفق داشت رفت خارج از کشور اونجا اوضاع زندگیش عالی و بینهایت خوشبخت ولی چند ماه پیش بخاطر تشنج فرزندشو از دست داد الان داره دیوونه میشه. مطمین باش زد هیچکس کامل نیست عزیزم. خوشبخت مطلق وجود نداره.

خوش بحالش  واقان خوشبختی یعنی یه زندگی توپ یه پدر مادر پایع  و یه همسر پایه ن یه مرد ب &nb ...

عزیزم   

انشاءالله حتما روزگار بر وفق مرادت پیش بره 

انشاءالله اتفاقاتی خوشی برات رقم بخوره که تو زندگی متاهلی طعم خوش بختی رو بچشی   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی پولدار باشی ھم خوشگلی ھم خوشتیپی ھم ھمہ دوست دارن ھم میخوانت ھم طرفدارتن ھم عاشقتن ھم بھترین ھز ...

هر کی گفته پول خوش بختی نمیاره حتما پول کافی برای حل مشکلاتش نداشته والاااا 

2456

[QUOTE=172933171]هر کی گفته پول خوش بختی نمیاره حتما پول کافی برای حل مشکلاتش نداشته والاااا     [/QUOTE

اصلا حرفتو قبول ندارم وقتی پول داشته باشی اما دلت خوش نباشه چه فایده ؟تنت سالم نباشه چه فایده؟دلت جایی دیگه باشه چه فایده ؟

نه عزیرم هیچکس خوشبخت مطلق نیست چون ما نمیدونیم که اون فرد در عوض داشته هاش خدا چه چیزی رو از دست دا ...

من بد هیچ کس رو نمی خوام 

ولی امیدوارم اینطور باشه که شما میگید 

چون این بی انصافی و بی عدالتیه که یکی در رفاه کامل و دیگری در حزن کامل قرار بگیره   

هر کی گفته پول خوش بختی نمیاره حتما پول کافی برای حل مشکلاتش نداشته والاااا    

والا اگ بدترین دردم ک داشتہ باشہ طرف اگ پول نداشتہ باشہ زودتر میمیرہ اما اگ پول باشہ لااقل یکم تلاش میکنہ واس خوب شدنش بعد میمیرہ

♥💜💛💚💙من با تو بود ❣که فهمیدم ❣آرامش یعنی بودن میانِ❣آغوش کسی که دوستش داری♥💜💛💚💙
[QUOTE=172933171]هر کی گفته پول خوش بختی نمیاره حتما پول کافی برای حل مشکلاتش نداشته والاااا   ...

حرف شما هم درست ولی این رو هم باید قبول کرد که با پول نود درصد مشکلات حل میشه 

2714
والا بخدا پول باشہ درد بی درمانی نیست

من 

ی پول دار میشناسم ام اس داره چجوری خوب میشه ؟ی پول دار دیوانه وار عاشق ی دختره ولی دختره میگه میمیرم و لی باهاش ازدواج نمیکنم پسره حاضره تمام اموالشو بده ی شب اون دختره زنش باشه چجوری با پول مشکلش حل میشه؟ی پولدار زنش داره مثل سگ بهش خیانت میکنه دخترش مطلقه اون مشکلش چطور حل میشه؟یکی از دوستام شوهرش خارج بزرگ شدس پولدار همه گفتن خوش به حال فلانی هر ماه ی سفر خارجی برای تولدش کادو میلیاردی می خرید ولی شوهرش بهش خیانت می کرد فوش میداد حتی اجازه نمی‌داد خونه پدرش بره میگفت پدرت بهت نظر داره این چی؟

والا بخدا پول باشہ درد بی درمانی نیست

آره دیگه پول باشه نیاز نیست بری دانشگاه 

برای خودت بهترین ها رو می خری و بهترین مسافرت ها میری 

دور از جون بیماری هم این وسط باشه میری بهترین دکتر و موثرترین و گرون ترین دارو رو میخوری خوب میشی 

خلاصه که پول بر هر درد بی درمانی دواست   

مطمئنی؟؟ تو فقط اون چیزی که اون نمایش میده رو می بینی و حسرت اونو میخوری

فرزندم ما دردهای زیادی را چشیده ایم ...دردهایی  که بزرگ شدند و جایشان را به زخم هایی دادند که خوب شدند اما فراموش نه.‌‌...خداوندا بابت نعمت هایی که به من بخشیده ای از شما سپاسگزارم💕💕
2706