2737
2734
عنوان

به سابلیمینال اعتقاد دارین؟

109 بازدید | 15 پست

من خودم معتفدم اما تا حالا نتیجه نگرفتم البته مرتب گوش ندادم کسی هست نتیجه گرفته باشه؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیر به هیچ وجه

چرا؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
چی هست؟

یه سری صدا که روی ضمیر ناخودآگاه تاثیر میذاره باعث تغییز توی بدن میشه

برا چی بوده

کاهش وزن و اشتها ولی یه روز گوش میدم ول میکنم دوباره چند روز بعد

2738
عزیزم ویژگیهای هر فرد یا ژنتیکی هستن یا محیطی و وقتی که شکل بگیرن،به هیچ وجه قابل تغییر نیستن پس سا ...

درسته ولی ساب میتونه ژنتیک و تغییر بده

درسته ولی ساب میتونه ژنتیک و تغییر بده

ببین گلم موجودات تک سلولی وقتی که تولید مثل میکنن،عینا شبیه والد هستن

اما موجودات چرسلولی پیچیده مثل انسان،ژن رو از والدین میگیرن اما فقط بهشون شباهت دارن(عینا شبیهشون نیستن)خب این شباهت حتی میتونه به ۹۰ نسل گذشته برگرده و نکته مهم اینه که عوامل محیطی هم روی این تاثیر داره

بله تغییر میکنه درسته،اما قبل از متولد شدن نه بعد از اون.

بنظرم سابلیمینال نمیتونه حقیقت داشته باشه

مامان آراد و ماهان😍
خوب همون یک روز تاثیر داره؟

ن باید مداوم باشه 

2706