2703
2553
عنوان

غوغای جاریم و دعوا و حسادتش

| مشاهده متن کامل بحث + 2253 بازدید | 77 پست
اگه پولت به خرید خونه نمیرسید چه عیبی داشت که قرض دادین، اما اگه باهاش کادی میخاستین بکنید نباید قرض ...

بیچاره ها یه کم پول میخواستم اونقدری نبود که بهش باهاش کاری کرد 

۴ میلیون 

الان در ضدسرقت معمولی شده ۴میلیون خونه که میلیاردیه 

بعضی از دوستا هستن ارزش خیلی کارهارو دارن

شکننده ای سخت...
کلا خیلی قاطی هم هستین. شما وسایل خریدین شوهرت به مادرش گفته اونم با جاریت پاشدن اومدن بعد شب جاری و ...

همگی یه ساختمونیم 

وقتی ۱۷سالم بود منو  با بچه ی توی شکمم تنها گذاشت ......چقدر سخت بود روزگار...................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا،حالا اونم بعدا عوض می کنه،مبارکت باشه به شادی استفاده کن و صدقه بده،از کجا فهمیده همسرتان،جا ...

مادرشوهرم متوجه شده به شوهر من گفته

وقتی ۱۷سالم بود منو  با بچه ی توی شکمم تنها گذاشت ......چقدر سخت بود روزگار...................
2456
خود جاریم به مادرشوهرم گفت بریم ببینیم مادر شوهرم آورد جاریم یک سال از خودم بزرگتره

خودشم البته با این تفاسیر قصد فضولی داشته مگه ادم و تا دعوت نکردن بلند میشه بره 

من خودم خونه برادریا خواهرم تا دعوت نشدم نمیرم چه برسه بلندشم برم خونه جاری سرزده اونم برای دیدن وسایل خودشو کوچیک کرده درضمن دوست من از این به بعد به کسی نگو چه کار میکنی زندگی شخصیه شماست چون اونایی که دارن با دیده ی تمسخر نگاه میکنن اونایی هم که ندارن حسرت میخورن پس چه کاریه

اینا رو ول کن بگو پول از کجا اوردید این همه؟😁😀چندساله ازدواج کردید؟ جاریت چندساله؟

۱۰سال جاریم ۲۷  پول داشتیم 😂😂

2714

اونایی که به تیر و تخته خونه هم حسادت می کنن رو من نفهمیدم. خدا رو شکر که تو زندگیم برای خودم همیشه اهداف مالی داشتم و بدون چشم به کارهای دیگران در مسیر اهداف مالی خودم قدم برداشتم وگرنه اگر قرار بود به ساز جاری من برقصم الان هیچی نداشتم و همه پولم خرج خنزل پنزل و لباس شده بود.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

هیچوووووقت تو این ۱۰سال زندگی متاهلیم یادم نمیاد به نیت حسادت ب زندگی کسی نگاه کرده باشم مخصوصااا از لحاظ مالی...خدا جیب همه رو پر پول کنه...

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706