2726
عنوان

خانوما میشه قضاوت کنید راجبـ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1246 بازدید | 79 پست
نه عزیزم ببخشید .منظورم اینه که چون ماها هر نظری میدیم شما خیلی گوش نکن .اینجا خیلی راحت میان به بقی ...

خخ میدونم عزیزم ولی همه تعجب کردن بخاطر ی حرف کوچک طلاق نگیر

لایک نکنید                      
شاید شوخی کرده شاید هم کار بچگانه ای کردی؛عزیزم بجای اینکه تامیک بزنی باید دلیلشو ازش بپرسی

خودش خانوادش خالش اینا همه میگه حیلی عاقلی خیلی فهمیده ی خیلی خوبی 

نیمدونم یهو بعضی وقنا چرا این حرف میگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا لطفا لطفا

اگر ازدواج کردید و مسئولیت قبول کردید و متعهد شدید

تمام مشکلات بعد از ازدواج رو باید تحمل کنید توی زندگی همممممممه چی هست اتفاقات خوب هست بد هم هست

شما وقتی بله گفتید دیگه نمیشه با یه حرف زندگی رو از هم بپاشید از اسم طلاق زمین و آسمون به لرزه درمیاد شما اون شخص رو قبول کردید و اون هم شمارو قبول کرده پس اگر مشکلی هم پیش اومد با تعقل و تدبر اونو حل کنید نه با جا زدن و فرار کردن

نه فقط همین ریختم بهم همین حرف همه چیزش عالیه

بابا مردا مثل ما زنا نیستن که پشت هر جمله کلی استعاره و کنایه و معنی باشه که

اونا حرف زیاد میزنن از حرف مردا دلخور نشو  ناراحت باشن تو رفتارشون نشون میدن نه تو حرف

« شطرنج یه دنیای کامله که از ۶۴ مربع تشکیل شده حس میکنم توش امنیت دارم میتونم کنترلش کنم بهش چیره بشم و قابل پیش بینیه پس اگه لطمه ببینم فقط خودم مقصرم ! » Queens Gambit
2728
لطفا لطفا لطفا اگر ازدواج کردید و مسئولیت قبول کردید و متعهد شدید تمام مشکلات بعد از ازدواج رو بای ...

نمیدونم چرا این حرف زد در عوضی ک کنارش میگه عاقلی خوبی همه چیت خوب نمیفهمم 

خودش خانوادش خالش اینا همه میگه حیلی عاقلی خیلی فهمیده ی خیلی خوبی  نیمدونم یهو بعضی وقنا چرا ...

خب عزیزم ازش بپرش

شاید اشتباهی کرده باشی که خودت خبر نداری

مامان آراد و ماهان😍
همینه گلم فکر بد نکن فکرت بهم نریز

به نظرت باهاش صحبت کنم بگم چی شد ک این حرف ژدی چ توقعی تو زندگی ازم داری چی کم گذاشتم ک راضی نیستی بگو درستش کنیم این حرفا

ینی چی بهتر نیست جدا شم خانوووم. زندگی مشترک بازی نیست که. اونیکه باید مشکل داشته باشه با این اختلاف سنی شما باید باشی نه ایشون. چون شیطنت و بچگی شما کم میشه ایشون باید از خداشم باشه. 

اینکه آدم سنش میره بالاتر سخت‌تر ازدواج میکنه درسته. ولی الآن شما ازدواج کردین و درست نبود که این حرفو بزنه. 

میتونی با آرامش ازش سوال کنی که چرا این حرفو زده و به قول خودت چه توقعی داره. 

من به این پسرای دهه شصتی اینجوری میگم بچه باز.

یه مرد متولد ۶۶ رفته یه دختربچه متولد تقریبا ۸۰ گرفته.

خو همین کارا رو میکنن که دخترای دهه خودشون نصف بیشترشون مجردن....ای بچه بازا شما را چه شده است؟!

وا  جدا شدن شده آب خوردن یه حرفی زد

والا الان زندگیا شده بچه بازی تا مرد بیچاره دهن باز می‌کنه خبر نداره زنش تو نی نی سایت از ۱۳یا۱۴ساله ها نظر خواهی می‌کنه طلاق بگیره یا نه 

خب یه چیزی گفته بدبخت 

2706