2737
2734
عنوان

چطور حال دلمو خوب کنم

116 بازدید | 10 پست

قلبم بدجور شکسته و پر از حسرته همش ناراحتم و گریه میکنم قلبم پر از کینه و نفرت و انتقام جوییه

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭

ی بار کامل تموم ناراحتیا رو باید بریزی بیرون

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حال دل منم خوب نیست همینجوری که خوب نمیشه اخه الانم دختر کوچیکمو شوهرم برده شیر نخورده از ساعت ۳ منم بدبخت شدم نشستم دعا میکنم واسه زندگیم واسه زندگیم دعا کنین خوب بشه

برو وضو بگیر دورکعت نماز بخون وبا خدا حرف بزن خیلی خودمونی همونطوری که با دوستت حرف میزنی خیلی آدم حالش عوض میشه

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹
2738

روزای خوبم میاد خیلی خودت رو داغون نکن به این جسم و روح تا اخر عمر احتیاج داری حیفه با غصه خوردن کاری درست نمیشه بخدا توکل کن همیشه واسه همه سختی هست ولی جنسش باهم فرق داره

اول از همه به انتقام و نفرین فکر نکن، به این فکر کن که خدا اونقدررررر عادل هست که حق شمارو بگیره، پس با خیال راحت هر کسی که بد کرده رو بسپار به خدا❤

بعد هم خودت رو مشغول کن...مشغول هرکاری که ازش لذت میبری..اما چیزی باشه که واقعا دل بدی به انجام دادنش نه اینکه در حال انجامش، روح و افکارت پرواز کنن جای دیگه...مثلا نقاشی کردن، فیلم دیدن، کتاب خوندن، یا هر چیز دیگه ای که خودت بهتر میدونی..

هر روز صبح بیدار شو و تا دیر وقت بیدار نمون..صبحا که بیدار میشی، هنزفری بذار تو گوشت و آهنگ شاد گوش کن و حین گوش دادن به آهنگ برای خودت صبحونه درست کن..

خدارو فراموش نکن که تجربه بهم ثابت کرده هر کاری بکنیم تهِ تهش با خدا به آرامش روحیِ واقعی میرسیم..اگر دوست نداری نماز بخونی، اشکالی نداره، فقط یه تایمی از روز رو چشماتو رو هم بذار و فقط به چیزای مثبتی که داری فکر کن و خدارو بابتشون شکر کن...شکرگزاری خیلیییی حال آدمو خوب میکنه...یادت میندازه چه چیزای خوبی تو زندگیت داری

گل و گیاه هم اگر نداری، توی اتاقت یا هرجای خونت بذار و هر روز بهشون برس❤

ممکنه دل و دماغ انجام دادن هیچکدوم یا بعضیارو نداشته باشی..اما خودتو به انجام دادنشون مجبور کن، مطمئن باش حالت خوب میشه😄❤

نذا توی دلت سردی بشینه:)🤍