2737
2734

ولی تا میام ی روز ی چی بدون عذاب بخورم هی مادرم میگه چاق شدی چاق شدی باز من دیگه خسته شدم از خودم و از همه خستم دیگه

وزنت چندع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۶۹

چرا اینقد داری پایین میاری؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من من حالیم نمیشه بعضیا میگن یک روز وعده غذا ی آزاد داریم

میشه رژیمتو بگی

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
عزیزم ب مادرت بگو بخاطر اینکه استاپ نکنی نیازه ماهی یبار ازاد باشی

کیه ک گوش بده بگمم میگه تو همیشه میخوری بعد رژیم میگیرم بژور برنجمو این اونو زیاد میریزه بخور مت ریگه واقن موندم

از لحاظ روانی عذاب میکشم دیگه خستم بخدا

عزیزم من زیرنظردکتررژیمم وهمه چیزمیخورم بجزفست فود،شیرینی جات تاالان ازبرج 4تاالان 15کیلوکم کردم ازامروزم شروع کردم سیرخوردم البته من مشکل هورمون دارم دارواستفاده میکنم خیلی اثرداره چاقم میکنه 

2706