2737
2734
عنوان

کسایی ک اطلاعات دارن بیان خواهشا

143 بازدید | 13 پست

کف شست پام یچیز ی مثل میخچه زده مطمئنیم میخچه اس.ولی ن دردی دارم نه هیچی.راه میرم متوجه نمیشم حتی فشارشم میدم هیییچ دردی نیس.

بتظرتون چی میتونه باشه؟ اگه میخچه باشه راهی جز دراوردنش توسط دکتر هست؟ خیلی درد داره شنیدم دراوردنش واسه همین خیلی میترسم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

جدیدا کفش نو نپوشیدی اینطور شده باشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جدیدا کفش نو نپوشیدی اینطور شده باشه

نه من اصلا بیرون نمیرم😕واسه همین تعجبیم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

یه سری قطره ها دارو خونه داره بزنی برطرف میشه منم داشتم دقیقا نه درد داشت و نه چیز دیگه 

ولی خیلی تو مخی بود😐😐

اول شنیدم این سفیده ی برگ انجیر و بزنی خوبه ولی هم اونو امتحان کردم هم رفتم داروخونه یه قطره بهم داد بعد از چند ماه رفت

من از نسل زن های تکراری نیستم /من همان تافته ی جدا بافته ام
2738
اگه میخچه هست دارو خانه قطره دارن  چسب میخچه هم دارن که میتونی استفاده کنی

چسب‌زدنش درد نداره مثلا بسوزه و اینا؟

یه سری قطره ها دارو خونه داره بزنی برطرف میشه منم داشتم دقیقا نه درد داشت و نه چیز دیگه  ولی خ ...

پس قطره خوبه

مرسی گلم

چسب‌زدنش درد نداره مثلا بسوزه و اینا؟

درد نداره کم کم میوفته البته خودم استفاده نکردم قبلا داروخانه کار میکردم گفتم هم قطره و چسب داره البته اثر قطره بیشتره و چسب دوره ش طولانی تره

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
درد نداره کم کم میوفته البته خودم استفاده نکردم قبلا داروخانه کار میکردم گفتم هم قطره و چسب داره الب ...

ممنون عزیزم

برا گل پسرتم صلوات فرستادم