2726

سمت راستم خیلی درد میکنه احساس گرفتگی هم دارم نکنه آپاندیس باشه باردارم نزدیک 10 هفته ام 

❤خداجونم خودت مراقب تودلیم باش💚دخمل نازم بیصبرانه منتظر بدنیا اومدنتم 😍😍

سلام عزیزدلم خوبی؟؟😊

نی نی جونی خوبه؟؟😍😍 مواظبش باش😍💚

مهدیه جان ی سوال داشتم میخواستم برم آرایشگاه برا آرایش صورت  میخواستم برم آتلیه بارداری

بعد نمیدونم اینجا آرایشگاه خوب کجا داره ک کار آرایشش عالی باشه ؟؟؟؟ لطفا پشت شهرداری پاکدشت اگ آرایشگاه خوب میشناسی و میتونی پرسو جو کنی برام  بگی بهم ممنونت میشم گلم ببخشید میترسم برم هرجا زشت آرایشم کنن

@mmmmmhhhhh    

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزدلم خوبی؟؟😊  نی نی جونی خوبه؟؟😍😍 مواظبش باش😍💚 مهدیه جان ی سوال داشتم میخواستم ب ...

سلام گلم فدات تو خوبی .

پشت شهرداری نمیشناسم بخدا ولی خود مامازند سالن آرایشی گیسو کارش عالیه آدرسشو برو مامازند بمرس بهت میگن من خودم نرفتم 

2728
سلام گلم فدات تو خوبی . پشت شهرداری نمیشناسم بخدا ولی خود مامازند سالن آرایشی گیسو کارش عالیه آدرسش ...

فدات عزیزم یعنی کارش عالی هست دیگ؟ ارزش داره بنظرت تا سر مامازن برم بخاطرش اگ عالی باشه ک میرم؟؟

بعد مهدیه نمیدونی تخمینی بگی چند میگیرن ارایش صورتو؟

فدات عزیزم یعنی کارش عالی هست دیگ؟ ارزش داره بنظرت تا سر مامازن برم بخاطرش اگ عالی باشه ک میرم؟؟ بع ...

تقریبا 150 و 100 تومن میگیره ارایش صورتو .کارش ک 20 بخدا یکم گرونه ولی ارزششو داره شقایق جون برو 

فدات عزیزم یعنی کارش عالی هست دیگ؟ ارزش داره بنظرت تا سر مامازن برم بخاطرش اگ عالی باشه ک میرم؟؟ بع ...

آخر اسم برای کوچولوت انتخاب کردی 

تقریبا 150 و 100 تومن میگیره ارایش صورتو .کارش ک 20 بخدا یکم گرونه ولی ارزششو داره شقایق جون برو&nbs ...

منم تا ۲۰۰ تومن کنار گذاشتم  پس بیشتر نیست دیگ؟.

الان زدم تو نت آدرسشو نوشته کوچه لاله  همون منظورته کوچه لاله هس آرایشگاهش؟؟ 

منم تا ۲۰۰ تومن کنار گذاشتم  پس بیشتر نیست دیگ؟. الان زدم تو نت آدرسشو نوشته کوچه لاله  ه ...

آره همونه

آره همونه

باش مرسی قشنگم  ممنونم ازت😘😘😘پس میرم همونجا خداکنه خوب درستم کنه دماغم باد کرده قیافم پف دارشده 😂 پاهامم باد کرده یادت باشه ماه اخر بارداریت نمک مصرف نکنی مث من نشی من نمیدونستم

خوشنام باشه عزیزم قشنگه 👌😍❤

اسم شوهرم کیوان  با اخر اسم خودش ست کردیم نویان  رو

فدات عزیزم خدا نی نی خوشکلتو واست نگه داره