2703
2553
عنوان

حالم ازش بهم میخوره میگم تموم کنم!!

280 بازدید | 17 پست

انتر وقتی دور رفیقاشه بمن زنگ نمیزنه ب کلی امروز غروب گف بت زنگ میزنم نزد تاالان امده میگه بزنگم منم گفتم نع دیگع نمیخام امده میگه دور دوستام بودم نشدبزنگم اما دوستاش برعکس پیش این انترخودم ب عشقاشون میزنگن راحتن امااین ن دعوا راه انداختم میخام کات کنم نظرتون چیه؟؟امروز بجزپیام دادن بمن زنگ نزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
اتفاقا کار خوبی میکنه ب نظر من حالا پیام بده ولی زنگ شاید رفیقاش ی چیز زشت بگن و در شان شما نباشه

نمیدونم میگه تعصب دارم نمیخام صدات بره واسه رفیقام یاکسی بددنن ازرابطمون 

بهش گفتم تموم گف ببین خوشیمو کوفتم نمیکنی

من هم جدیدا وقتی جای شلوغ هستم به همسرم زنگ نمی زنم که چی بش اونهم زنگ نمی زن.... به نظرم شاید به این بلوغ رسیده که دلیلی نداره تو شلوغی بهت زنگ بزن تو خم تقاضا نکن

نمیدونم میگه تعصب دارم نمیخام صدات بره واسه رفیقام یاکسی بددنن ازرابطمون 

چرا ندونه شاید رفیقاشو میشناسه ولی خیلی بعضی از پسرا بیشعورن تو جمع حرفی زشت میزنن اگه بفهمن طرف با دختر حرف میزنه در کل بستگی ب خودت داره بقیه رفتارش چطوره فقط تو جمع رفیقاش اینجوریه یا کلا اینجوریه ک بهت اهمیت نده

چرا ندونه شاید رفیقاشو میشناسه ولی خیلی بعضی از پسرا بیشعورن تو جمع حرفی زشت میزنن اگه بفهمن طرف با ...

ن کنارخانواده خواهر زن دایی مادر حرف میزنه فقدجمع مذکر ن 

2706