2726
عنوان

عمل سنگ صفرا در بارداری با بی حسی

791 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها 

از بین شما کسی بوده که توی بارداری مجبور شده سنگ صفرا عمل کنه با بیحسی؟ خیلی میترسم😭

بی حسی چجوریه؟ توی عمل درد رو متوجه میشیم؟ توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه

هفته ۱۵ بارداری هستم و سنگ صفرا دارم و درد زیاد😭😭😭نگران بچه ام هستم

عزیزم من با بیحسی سزارین کردم یه بچه رو دروردن چیزی حس نکردم درد هم نداشت حالا شما با بیحسی میخوای یه سنگ نیم سانتی رو دربیاری دیگه نه درد داره نه ترس

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
علایمت چیاست خالم میگه من سنگ کیسه صفرادارم زه احتمال ۹۰

عزیزم من بعد خوردن غذای چرب، درد در قسمت بالای راست شکم داشتم، دردش وحشتناااک بود و غیر قابل تحمل، من فکر میکردم معده ام هستش ولی رفتم سونو دیدم کیسه صفرام مر سنگه

عزیزم من با بیحسی سزارین کردم یه بچه رو دروردن چیزی حس نکردم درد هم نداشت حالا شما با بیحسی میخوای ی ...

انشاله به سلامتی عزیز دلم، از بی حسی زایمان نمیترسم🤗ولی احساس کردم چون این بالای شکمه آخه چجوری بی حس میکنن؟ کسی تجربه نداره کمکم کنه؟ 

یعنی با بی حسی نخاعی بالای شکم هم بی حس میشه؟

شما که سزارین شدین، بالای شکمتون هم بی حس بود؟

اخی عزیزم انشالله چیزی نیست بیحسی که درد نداره عزیزم مثل بیهوشی فقط گوشات میشنوه 

مشکل همون شنیدنه😭😭چند ساعت باید گوشام بشنوه😭😭😭من از اتاق عمل میترسم خیلی

انشاله به سلامتی عزیز دلم، از بی حسی زایمان نمیترسم🤗ولی احساس کردم چون این بالای شکمه آخه چجوری بی ...

نترس چیزی حس نمیکنی خیلی هم کوتاهه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
عزیزم من بعد خوردن غذای چرب، درد در قسمت بالای راست شکم داشتم، دردش وحشتناااک بود و غیر قابل تحمل، م ...

نه من میزنه به کتفم وکمرم

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺
مشکل همون شنیدنه😭😭چند ساعت باید گوشام بشنوه😭😭😭من از اتاق عمل میترسم خیلی

نترس عزیزم،خیلی هم نمیشنوی که،هوشیار نیستی

پس چطور میخوای زایمان کنی

قوی باش

ببین من دوستم تو بارداری سنگ گیر کرده بود داخل مجرا کلیه انسداد کرده بود کلیه ش داشت از دست میداد ،بیچاره دکتر براش مجبور شد یه شلینگ وصل کن به داخل کلیه ش که سر شلنگ بیرون بود از شکمش و نزدیک شیش ماه این بدبخت هرجا میرفت هرکار میکرد این کیسه ادرار دتبالش بود،بماند چه ضجری کشید که عمل انجام بده

برای شما واقعا ساده است عزیزم

بعدش سلامت کامل میشی

انشاله به سلامتی عزیز دلم، از بی حسی زایمان نمیترسم🤗ولی احساس کردم چون این بالای شکمه آخه چجوری بی ...

اره عزیزم با بیحسی نخاعی همون لحظه که امپول میزنه دکتر به کمرت،از گردن به پایین بیحس میشی طوری که خود دکتر دستش پشت کمرته بعد زدن امپول و اون میخوابونتت،در این حد بی حس میشی ،فقط سرت حس داره زیر گردن تا کف پات بی حس

انقدر نترس

2706