2733
2734

سلام  دوستان .من تا الان ۶ جلسه لیزر پایین تنه شامل بیکینی خط با سن و پاها رفتم جلسه ای ۳۰۰ هزار تومن و ۴۵ روز یه بار.

اما هنوز شاید به زور پنجاه درصد موهام رفته باشه و به خصوص کناره های پا موها بیشتر مونده و نرم هم در نیومده.

شما لطفا راهنماییم کنید ایا طبیعیه یا من دارم راه اشتباه میرم و پولم هدر میره .تجربیات خودتونم بگین عزیزانم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خاک عالم من کل بدن خاهرم رفته 190 جلسه اول بیشتر جاها در نیومد دیگ تازه با الکساندایت 2020

واقعا ۱۹۰؟؟؟؟؟

من چرا ۶۵۰ میدم پس؟!!!!!!!

بعد از من، هیچکس تکرار من نخواهد شد،این تو و این دنیا...
2738

خيلي ربط به اينكه كدوم دستگاه سازگار باشه باهات..

من و خواهرام عروسا چندين ساله با خيلي دستگاها كار كرديم با عوض كردنش و تغيير ديديم از كدوم نتيجه گرفتيم

مثل الكساندر عموميت جواب ميده اما خواهر خود من رفت با يك دستگاه ديگه متيجه گرفت.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
واقعا ۱۹۰؟؟؟؟؟ من چرا ۶۵۰ میدم پس؟!!!!!!!

بخدا

اول رفت ی جا 500

بعد این و پیدا کردیم قبلش خاهر شوهرم و جاریم و چن نفر آشنا رفته بودن. من هی گفتم 190 دیگ ب چ درد میخوره

آقا ب قدری اینا براشون خوب ج داد بعدم خودم اسم کلینیکش و زدم مطمین شدم بعد خاهرم نوبت گرفت رفت