2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو چند تا تاپیکم قبلا گفتم البته

دختر داییم به دوست پسرش خیانت کرده بود و کات کرده بودند و دختر داییم با طلسم پسره رو برگردوند و نشوند سر سفره عقد

منم شوهر یه مدت خیلی گند اخلاق شده بود با زنداییم و دختر داییم رفتم پیش همون دعا نویس واسه شوهرم زبان بند نوشت دیگه خلاص شدم 

من شنیدم خیلی خوبه ۱۵ روز قران رو ترجمه بخون(ختم) بعد ۱۵ روز الله غفور روزی ۲۰۰۰بعدش و اصل کارش روزی ۲۰۰۰ الله رحیم  خودمم میخوام امتحان کنم 😊خوبه گفتی یادم امد😚

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤
میشه واضحتر بگی؟متوجه نشدم! ختم قران تو پونزده روز به اضافه ذکری که گفتی؟؟درست فهمیدم؟

نه اول قران رو بخون تموم که شد بعدش ۱۵ روز الله غفور بعد که اینا تموم شدبرای گرفتن حاجت و تا گرفتن حاجت الله رحیم

البته الله رحیم برای کسی هست که میخواد جلب محبت کنه باشوهرش رابطش خوب بشه ازدواج کنه و.... مثلا کسی که افزایش رزق میخواد بعد از تموم شدن الله غفور باید زکر الله رازق رو بگه یا اگه خونه میخواد الله مالک و.....انشاالله حاجت وار باشید واسه منم دعا کنید 

لطفا یه صلوات برای بهتر شدن حال همه اون های که توشرایط سختی هستن بفرستین ممنون 😇💛❤