2737
2739

😔😔😔😔

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد
دعاکردم واسش😊

ممنون🌷😔😔

تنهایی  دوست داشتنی نیست!                                اما خواستنی تر از تمام دوستت دارم های مسموم است  مگه تا کجا میتونی به دلت بگی 💔ببخشیدکه باورم شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعاکردم واسش😊

خواهش میکنم جواب بده 

2728
دعاکردم واسش😊

بیا حرف بزنیم بعد لغو بزن

دعاکردم واسش😊

سلام ظهر بخیر ببخشید مزاحمت شدم 

آگه بهت نگفتم که تومور دارم یه دلیل داشت میدونستم باور نمیکنی که مریضم خودت هزار بار گفتی اینجا نمیشه به کسی اعتماد کرداگر بهت میگفتم حتما پیش خودت میگفتی برای جلب توجو داره این حرف هارو میزنه نمی خواستم درمورد من اینطور فکر کنی که دارم گدایی توجو میکنم  حتی اگرهم باور میکردی کاری از دستت بر نمیامد فقط الکی ناراحتت میکردم  من دلم نمی خواد هیچ وقت ناراحتت کنم. 

الانم اگه بامن بودن باعث ناراحتیت میشه  دیگه هیچ وقت بهت پیام نمیدم ولی ای کاش قبل لغو زدن خدافظی میکردی یعنی اینقدر از من متنفر شدی😢

امید وارم یه زندگی شاد بدون مشکل داشته باشی خیلی خوشحالم که با دختری مثل تو آشنا شدم و خیلی ناراحتم که از دستت دادم😔😔

امیدوارم منو بخشیده باشی خدافظ خواهر لجباز عزیزم🌷

راستی دختر خوبی باش شیرتم بخور