2726
عنوان

نامزدم میگه

929 بازدید | 82 پست

اگه پشیمونی جداشو زن یه تحصیل کرده شو

دیپلمه و اطلاعاتشم کمه چون از سن کم کار کرده من دوسش داشنم اما از این همه اطلاعات کمش عصبی میشم

من لیسانسم هنوز عقدم نکردیم 

اما اگه جداشم ابروم میره توی فامیل و خانواده 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منظورت از اطلاعات چبه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بنظرم تا دیر نشده جدا شو

اینقد وقیحانه داره بهت میگه که فردا روز زنش‌شدی بگه خودت چسبیدی من که گفتم جدا شو همینه که هست

این مردم وقتی بمیریم و بریم زیر خاک اولین چیزی که فک میکنن نوشابه زرد بخورن یا مشکی

بیخیال حزف‌مردم 

ینی چی اطلاعاتش کمه از چی

زبانشم ضعیفه اطلاعات درسی صفر

بعضی چیزارم اشتباه تایپ میکنه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

گاهی وقتا شعور یه ادمی که تحصیلاتش پایینه از یه آدم با تحصیلات بالا بیشتره 

عزیزم شما با مدرکش ازدواج نکردی! خوبییاشو ببین

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2706