2737
2734
عنوان

تربیت کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 25 پست
نه بابا  کلا اون طوری بود. افسرده بی انگیزه سیگاری بچه هم اصلا مهم نیست براش. مخصوصا من که بچه ...

عزیزم هیچ وقت به این فکر نکن که ناخواسته ای هر بار با خودت تکرار کن که خدا خواسته و به دنیا اومدی و برای روزهای بهتر بیشتر تلاش کن 

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم هیچ وقت به این فکر نکن که ناخواسته ای هر بار با خودت تکرار کن که خدا خواسته و به دنیا اومدی و ...

وقتی صد بار اون حرفا رو بشنوی می فهمی چ گفتم

نه دیگه گذشته ها گذشته الان من ۳۰ سالمه ازدواج کردم و کاری به کارشون ندارم زیاد

نه من خودم دوتا بچه دارم وقتی خیلی عصبانی میشم همه ی تئوریا از دستم در میره...هرچند بعدش حسابی پشیمو ...

اگه نمی تونی کنترلی بر عصبانیتت داشته باشی حتما از روانشناس کمک بگیر 

مطالب جمع آوری شده جهت بهبود روابط زوجین و تقویت بنیان خانواده می باشد .                                                                کاربران گرامی روزانه تاپیکهای جدید ارائه می شود لطفا پیگیری نمایید. با عرض پوزش تگ کردن برام مقدور نیست . سپاسگزارم .
2728
نه ولی کاش جدا میشدن از هم متنفر بودن و هر روز با هم دعوا میکردن.  از اول اینطوری نبودنا. خواه ...

عزیزم ان شاالله خوشبخت باشی که اون روزا یادت بره ❤

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
وقتی صد بار اون حرفا رو بشنوی می فهمی چ گفتم نه دیگه گذشته ها گذشته الان من ۳۰ سالمه ازدواج کردم و ...

ان شاءالله که زندگی خوبی در کنار همسرت داشته باشی و سعی کن مرور اون خاطرات برات کمرنگ تر بشه

ممنون♥️ مهم نیست دیکه برام‌ ولی تنها چیزی که اذیتم میکنه ترس از بچه دار شدنه‌ شوهرم هم فقط بچه می ...

اتفاقا شما میتونی بچه دار بشی و اون عشقی که خودت دریافت نکردی رو نثار بچه هات کنی و عالی تربیتشون کنی . منم رابطم از نوجوونی با مامانم خوب نبود از این نظر اقناع نشدم تازه بعد زایمانمم همسرم منو بچه رو رها کرد و رفت . درواقع از نظر محبت دیدن خیلی دچار کمبود و خلا عاطفی هستم ولی تا میتونم به بچم عشق و محبت میدم و ایمان دارم اونم یه روز همین عشق رو بهم برمیگردونه

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2738
شما از همسرت طلاق گرفتی؟

بله