2733
2734
عنوان

ساب

216 بازدید | 26 پست

بچها کیا از ساب استفاده کردن ونتیجه گرفتن

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی هس

یجور انعکاسه که باعث میشه افکارت مثبت شه و...............

زندگی اتفاقی نیست 😊بلکه پاسخی در برابر بخشش هاو داده های شماست😍🥰زندگی صدا و آهنگ خودتان است🥰هر بعد از زندگیتان بازتاب نیت و افکار شماست 😍🤔شما خالق زندگیتان هستید!😇😇😇
2731
ولی ساب چاق شدن گونه رو چهارروز گوش دادم دیدم گونه هام انگار یکم پرشده اما پاکیدم تجسم تو آرامش از ا ...

اها مرسی من میخام اندامم گلابی شه😁

اها همون وویسی که گوش میدی‌.کلمات خوب وارد ذهنت میکنه

ویس نیست یه جور موزیک که رو ناخداگاه ادم تاثیر میزاره

2738
والا من شنیدم مجانیشو یه عبارتو بصورت سریع تکرار میکرد.رومغزم بود.پاک کردم

نمیدونم ندیدم

من تاحالا نشنیدم .واقعا تاثیر داره؟؟من تو رژیمم میخام شکمم کوچیک بشه ولی شکمم خیلی گم جمع شده .یعنی اگه تجسم کنم شکمم تخته تخت میشه؟؟😮😮

هَرچه دَرفَهم تو آید    🤯🤯🤯🤯         آن بوَد مَفهوم تو...........😏😏😏
والا من شنیدم مجانیشو یه عبارتو بصورت سریع تکرار میکرد.رومغزم بود.پاک کردم

ارع منم شبا موقع خواب انگار تو گوشم بود خون دماغم شدم کلی سایت ها چک کردم دیدم از اثرات سابع 

خداجونم همیشه دستمو بگیر
جایلین اوجودا بنویس ببین عکساشو میاره چه خوش اندامه یکی هم Xomara vida

اها مرسی❤🧡💛💚🖤🤍🤎💙🧡❤💜

2706