2733
2734
عنوان

تالار ها باز شدن ؟؟؟

162 بازدید | 19 پست

دوساله نامزدم ، همش از ترس کرونا عروسی عقب میندازیم اما خسته شدم دیگه ، تالار با یک دهم ظرفیت هم باز بشه بازم راضیم ، فقط اندازه یه دورهمی باشه هم کافیه ، متاسفانه خونه هامون اپارتمانی و مراسم گرفتن سخت و خطرناکه 

شهر شما تالار ها باز شدن ؟؟

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗

آره باز شدن

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انگار تصمیم گرفتن باز کنن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

نمیدونم والا

تالار محل ما که بستس خیلی تالار بزرگی ام هست 

حتی قنادیه تالاره ام بستس نمیدونم چرا

تو کف شیرینیاشم

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
2738

من یکی از شهرستان های آذربایجان شرقیم ، پس چرا اینجا باز نمیشه ، وضیعت هم زرد هس

میشه یه صلوات مهمونم کنی 😊  ، ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ ، خدا جونم واسه داده هات و نداده هات هزار مرتبه شکررررت 🙏🙏🤗🤗
ارخ بازه  منم پدرم در اومده تو دوران عقد  میخوام عید برم

تا عید ممکنه کرونا باز بیشتر شه ، صبر کردن ریسک نیس ؟

لعنت به کسیکه راه هارو باز کرد

والا ما جایی نمیریمو نرفتیم الان یکی بهم پیام داده یا بیاین یا ما میایم خونتون راه هاباز شده

همه جام میره

همینجوری مامان وباباشو به کشتن داد با کرونا

اون بدبختا همش خونه بودن از ترس اونا گرفتن مردن این کوتاه نمیاد😐

2706