2737
2734
عنوان

بیاین بگم دوس پسرم چی گفت🙁

759 بازدید | 84 پست

من با یکی هستم که قصدمون جدیه و قراره بیاد جلو...با خانوادشم در میون گذاشته....خیلیم بهم علاقه داره اون منو بیشتر دوس داره تا من..ولی خوب یکم حساس و تعصبیه...من چیز خاصی درباره گذشتم بش نگفتم فقط خیلی سربسته میدونه که با ۲ نفر بودم چندسال پیش ک در حد ۱یکی ۲بار کافه رفتن بوده تموم شده. و گه گاهی با دوستای اجتماعی و دوس پسر دوستام بیرون رفتم...امروز میگفت این موضوع خیلی اذیتم میکنه و سعی میکنم باهاش کنار بیام ولی واقعا اذیت میشم وقتی یادم میاد اذیت میشم و برام سخته. ولی این باعث نمیشه بگم من تورو نمیخوام و بخاطر این موضوع ولت کنم ولی واقعا اذیت میشم....حالا من باشنیدن این حرفا خیلی بهم برخورد🙁حس بدی بم دست داد. میخواستم با کسی باشم ک منو هرجور ک هستم بخواد....از طرفیم دوسش دارم.. بنظرتون چکار کنم چی بگم بهش کات کنم یا نکنم؟یا طرز فکرشو نسبت ب خودم تغییر بدم؟؟

میشه برای دکتر شدنم صلوات بفرستی؟💜🍇

استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭نگید برو حموم روز در میونم میرم ولی خیلی چرب میشه سرم آره از شامپومم هست فعلا کسی نیست بره بگیره تنها فقط بابونه صحت هست🤦🏻‍♀️که این فشار آب وامونده آخرشب خوبه منم آخرشب میرم فقط بگید چی بزنم یکم خارشش خوب بشه چیزی که توخونه باشه حالا بگید😭😭😭😭😭

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭 نگید برو حموم روز در میونم می ...

شاید شپش زدی چرا نمیری دکتر

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس
2738
استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭 نگید برو حموم روز در میونم می ...

فکرکنم داری شپش میگیری اخه علائمشه گلم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بنظرم شکاک و بددله

گذشته هرکس بخودش ربط داره 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706