2733
2734

استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭نگید برو حموم روز در میونم میرم ولی خیلی چرب میشه سرم آره از شامپومم هست فعلا کسی نیست بره بگیره تنها فقط بابونه صحت هست🤦🏻‍♀️که این فشار آب وامونده آخرشب خوبه منم آخرشب میرم فقط بگید چی بزنم یکم خارشش خوب بشه چیزی که توخونه باشه حالا بگید😭😭😭😭😭

من همونیم که ازامضاهای ژیناگلمن خوشم میاد وبرمیدارم واسه تلگرام وواتساپم استفاده میکنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر ببخشید نمیتونم تاپیک بزنم سرم از بس خاروندم زخم شده وخونی😱😭 نگید برو حموم روز در میونم می ...

فکر کنم سرکه سیب خوبه باشه بطور مساوی سرکه سیب آب با هم مخلوط کن اسپری کن رو موها بعد ۲۰ دقیقه موهاتو بشور با آب خالی فکر کنم خارش سر کم میکنه من میگرن داشتم وقتی میگرنم اوت میکرد سرکه رو اسپری میکردم دردش کم میکرد 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2738
@maygol   عزیزم همسر شما لیسانس مرتبط با شغلشونو داشتن؟

سلام عزیزم

نه 

همسرم برنامه نویس هستن ولی لیسانسش چیز دیگه ای بود

سخت افزار خونده بود دانشگاه 

Instagram📷me_in_netherlands 
سلام عزیزم نه  همسرم برنامه نویس هستن ولی لیسانسش چیز دیگه ای بود سخت افزار خونده بود دانشگا ...

قربونت ممنون که جواب دادی 

ولی خب بازم مرتبط بوده دیگه احتمالا تاثیر داشته 

میشه یکم از جزئیات رفتنتون بگین بهم ؟ 

کاربری دست دونفر
قربونت ممنون که جواب دادی  ولی خب بازم مرتبط بوده دیگه احتمالا تاثیر داشته  میشه یکم از ...

مرتبط که نیست اصلا

شرکتی که همسرم باهاشون کار میکنه چند نوبت مصاحبه کردن باهاش

یه تستی ام براش مشخص کردن که انجام بده

بعد از اونا دیگه اوکی شد کارش

highly skilled migrant

به این مدل مهاجرت میگن

که با توجه به تخصص یه شخص کار پیدا میکنه 

لزوما هم نباید مرتبط با تحصیل باشه

منظور تخصص انجام کاره 

Instagram📷me_in_netherlands 
مرتبط که نیست اصلا شرکتی که همسرم باهاشون کار میکنه چند نوبت مصاحبه کردن باهاش یه تستی ام براش مشخ ...

اهان مرسی عزیزم منظورم این بود که مربوط به کامپیوتر 

خیلی ممنون لطف کردی قربونت برم 

کاربری دست دونفر
جدی؟  مثلا با فوق دیپلم همون رشته چی

برای پیدا کردن کار مدرک خیلی اهمیتی نداره (مخصوصا برای رشته های کامپیوتری). منتها وقتی برای اقامت پیش دولت میخواهید تشکیل پرونده بدید (برای کانادا رو میگم)،‌ مدرک تحصیلی مطالبه می کنن. راستش من اخیرا کسی رو ندیدم که بدون مدرک اومده باشه.

آقا هستم 🍁 WLF
2706