2737
2734
عنوان

تعبیرخواب کی بلده😥

87 بازدید | 10 پست

دیشب خواب دیدم عروسی داداشمه درحالیکه من داداش ندارم ولی داماد رو میشناختم با هم اشنا هستیم. بعد عروس رو دیدم تو واقعیت نمیشناسمش ولی تو خواب روابط خیلی دوستانه ای داشتیم . تو خواب عروس خیلی منو دوست داشت و ارادت خاصی بهم داشت😂یادمه کیک رو نبریده بود تا من از دستشویی بیام ♥️😅بعدش یه تیکه بزرگ بهم داد و...

تو خواب خیلی میرقصیدم و واقعا شاد بودم .عروس رو هم خیلی بغل میکردم و واقعا رابطه صمیمانه ای باهاش داشتم🧿😂😂

اینکه خواب زن چپه و خواب عروسی مرگه و... از این تعبیرا نکنید😑🌹

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی داشتم میرقصیدم زن عمومو دیدم که داره نگاه میکنه و حرص میخوره (تو واقعیت دشمن خونیه🔪😂)جایی که عروسی بود یه خونه بود که نمیشناختم کجاست

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2731

هر چی هست ان شاءالله خیره ... 

خواب ظن درسته ...

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤

عروسی همزادت دعوت شدی😱😱 شوخی بود😁😁😁 رقصیدن تو خواب خوب نیست.البته زمان خواب هم مهمه که کی دیدیش.

خواب زن چپ است غلطه.خواب ظن(شک) چپ است.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
عروسی همزادت دعوت شدی😱😱 شوخی بود😁😁😁 رقصیدن تو خواب خوب نیست.البته زمان خواب هم مهمه که کی دیدیش ...

کاش زلیخا دودقیقع حضرت یوسف رو بده من تعبیر خوابمو بپرسم ازش😥💔قول میدم کاری باهاش نداشته باشم🤭😂

2738
انشالله خیره..... اگه میتونی خوابت بگو چی بوده

گفتم دیگه همه خوابمو توضیح دادم

کاش زلیخا دودقیقع حضرت یوسف رو بده من تعبیر خوابمو بپرسم ازش😥💔قول میدم کاری باهاش نداشته باشم🤭😂

نه نمیشه اعتماد کرد.دستتو با کارد میبری😅😅😅

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
عروسی همزادت دعوت شدی😱😱 شوخی بود😁😁😁 رقصیدن تو خواب خوب نیست.البته زمان خواب هم مهمه که کی دیدیش ...

من دیشب یه خوابی دیدم اگه تعبیرخواب بلدین میشه بیان تاپیک یکی مونده به اخر

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم