2703
2553

سلام خانوما من ۲۹ هفته و دو سه روزمه .

نی نی محکم تکون میخوره خیلی دردم میاد مخصوصا پهلوی چپم. انگار عضلات شکمم گرفته میشه. خطر داره؟ 

کسی تجربه داره؟ 

هر چقدر ادمهارو بیشتربشناسی تنهاییت دلچسب تر میشه :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

کلا بارداری مساوی با درده، انواع و اقسام دردها که تو عمرت تجربه نکردی، همش رو تو طول بارداری تجربه میکنی

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
مطمئنی؟ 

منم همینطورم بیشتر زیر شکمم تکون میخوره دردم میگیره نمیدونم طبیعیه یان.....شما سرپا وایسی احساس فشار ب واژن نداری؟من واژن درد گرفتم موقع نشستن اذیتم کشاله رانمم درد میکنه تازه رفتم ۲۹ هفته

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
2714
مطمئنی؟ 

والا مال من که گاهی یک لگدهایی میزد و تکانهایی میخورد که واقعا انگار یکی داشت من رو در کشتی ضربه فنی میکرد، دو دفعه یادمه که اصلا دیگه از شدت درد واقعا نتونستم روی پاهام بایستم، مجبور شدم بنشینم روی زمین، ولی بازم به دکترت بگو

... و من به تو ایمان دارم...
به دکترت گفتی؟ تو بارداری خیلی حالتها پیش میاد برای بعضیها طبیعی و بی اهمیت هست و برای بعضیها برعک ...

امروز  ک دکتر نیست منم امشب اینطور شدم

کلا بارداری مساوی با درده، انواع و اقسام دردها که تو عمرت تجربه نکردی، همش رو تو طول بارداری تجربه م ...

اخ نگو من ک جونم در اومده😤

منم همینطورم بیشتر زیر شکمم تکون میخوره دردم میگیره نمیدونم طبیعیه یان.....شما سرپا وایسی احساس فشار ...

من زیر شکمم نیستش میاد تو پهلوم.  عفونت هم داشتم درد واژن هم بخاطر عفونت داشتم هم بخاطر این شبا فشار میاورد به مثانم

منم ۲۱ هفته ام وقتایی که زیاد کار میکنم این حالتو دارم انگار شکمم منقبض میشه

تو شکمت داره بزرگ میشه جا باز میکنه