2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما استفاده کردید عوارض نداره مثل کورتون ک میگن خوب نیست 

نه عالیه برای من پزشک پوست تجویز کرده بود 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
عزیزم بازم باید رژیمو رعایت کنی در غیر این صورت لاعر نمیشه. بعدشم صورت پر که خیلی قشنگه😍

درسته فقط نمیخوام بدنم لاغرتربشه🤦‍♀️

من برعکسم🤦‍♀️🤦‍♀️صورت کشیده دوست دارممم همه میگن اشتباه میکنی🤦‍♀️

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2728
درسته فقط نمیخوام بدنم لاغرتربشه🤦‍♀️ من برعکسم🤦‍♀️🤦‍♀️صورت کشیده دوست دارممم همه میگن اشتباه میک ...

دقیقا اشتباه میکنی. الان همه میخوان پر کنن صورتشونو😂😂

نفس آقامونم 😌❤
دقیقا اشتباه میکنی. الان همه میخوان پر کنن صورتشونو😂😂

سعی میکنم نظرمو عوض کنم🤦‍♀️😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
مشکل پوستیتون چی بوده تجویز کرده واسه درمان لاغری صورت بوده ؟؟؟؟؟

بله رژیم گرفته بودم رفتم دکتر پوست البته خیلی لاغر نشده بود ولی ۳ دوره خوردم و دوباره صورتم مثل قبل شد

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
بله رژیم گرفته بودم رفتم دکتر پوست البته خیلی لاغر نشده بود ولی ۳ دوره خوردم و دوباره صورتم مثل قبل ...

پودرشو میرم مگیرم😍 فقط چندبار در روز میخوردی چندقاشق با چی  مخلوط میکردی؟

پودرشو میرم مگیرم😍 فقط چندبار در روز میخوردی چندقاشق با چی  مخلوط میکردی؟

عزیزم داخل کامل توضیح داده شده ،من خودم روزی دوبار میخوردم 

ی کم بد بو و بد طعمه ولی ارزش داره 

البته صورت خیلی تپل خوب نیست ولی اگ صورتت بهت میاد اشکالی نداره لاعر استخونی بده 

درسته.

من نمیدونم چراااا عاشق صورت لاغرم و اتفاقا استخونی.اینایی که کشیده هستن

2706