2737
2734
عنوان

میشه یه لحظه بیاین؟

69 بازدید | 10 پست

بچه ها جزخدا کسیو ندارم دلم پرغصست میشه برام دعا کنین از ته دلتون ارامش بیاد تو زندگیم به اونی دوسش دارم برسم وخوشبخت بشم😞😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
حاجتت روا دلت شاد و اروم .صلوات فرستادم

ممنونم.عزیزم دلم شکسته خیلییی😞😞😞

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا تو زندگیت انقد خوشبخت شی که خودتم یه روزی فکرشو نمیکردی🤤💓🙏🏻

واسه خوشبختی منم دعا کن 💓

یه حس خوب بهم دادی نمیدونم چرا 

برا اولین باره این جمله رو بهت گفتم حتی به ابجیم ولی خیلی حس خوب بهم دادی🌹💓دوس جونی ایشالا خوشبخت شی 💓

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2731
ایشالا تو زندگیت انقد خوشبخت شی که خودتم یه روزی فکرشو نمیکردی🤤💓🙏🏻 واسه خوشبختی منم دعا کن 💓 ...

الهی قربونت برم انشالله خوشبخت وعاقبت بخیر بشی با دل شکسته برات دعا میکنم خوشبخت بشی عزیزم😞😞

انشالله که عاقبت بخیر بشی بهترین موقع برای اینکه دعا کنی همین حالاس برای حضرت فاطمه دعا کن و خواهش ...

ازشون میخوام ازته دلم غصه های دلم تموم شه😞😞

الهی قربونت برم انشالله خوشبخت وعاقبت بخیر بشی با دل شکسته برات دعا میکنم خوشبخت بشی عزیزم😞😞

الهی دورت بگردم ارامشم💓😍

با دعاهاتون خوشبخت میشم من به دلای پاک همتون ایمان دارم 💔🥀یه صلوات برا خوشبختیم بهم هدیه میکنی؟😭🙏🏻💓 من میخوام خوشحال باشم؛اما حتی واسه خوشحال شدن هم خستم😔💔🥀خدا چهارتا ازت میگیره یدونه بهت میده اندازه ی چهل تا دو،دوتای خداچهارتا نمیشه بهش اعتماد کن...♡:)
2738
😐اینجوری که نمیشه حداقل ۵۰۰ صلوات بفرس البته بی بی دوعالم خیلی مهربوونن انشالله که خدا بع هممون کم ...

چشم میخونم😞😞