2737
2734
عنوان

خانما توربه خدا دعام کنین بچه کوچیکمم برد شوهرمم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1340 بازدید | 63 پست

چقدر خوب بود دوران مجردی کل فکرم درس و تحقیق و پایان نامه بود و بس الان چی .....

من یکی که عین چی پشیمونم از ازدواجم  از خدامه بر گردم به همون دوران و بشینم فقط درس بخونم کار کنم و اسوده باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل خیانتشو ازش بپرس  ببین مشکل از کجاست شاید بشه حلش کرد=)) شاید کم‌ گذاشتی براش میارتش تو ...

😐شاید اونم کم بذاره پس استارتر حق داره با ۴ تا بچه قد و نیمقد بره دنبال مرد دیگه و خیانت کنه؟

کیا مغزاتونو شستن که واسه خیانت مرد مشکل رو تو وجود زن جستجو میکنی؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
وووااای اخ که چقدر کثافط شدن این مردا نابود شن ان شااللله

یکی از دوستای قبلا شوهرم قبلا ک ازدواج نکرده بود با دخترا رابطه جنسی داشت عقد کرد رابطه داشت ازدواج کرد رابطه داشت 

بچه داره رابطه داره زنش نمیدونه

اینقدررررر مردا کثیف شدن ک نگو

یکی دیگه هم تا خونشوم خالی میشه از پیرزن بگیر تا جوون رابطه جنسی داره 

باز رفته خواستگاری جواب رد دادن قاطی کرده ک چرا جواب رد دادن اه الهی بمیرن اشغالای کثیف

چقدر خوب بود دوران مجردی کل فکرم درس و تحقیق و پایان نامه بود و بس الان چی ..... من یکی که عین چی پ ...

یعنی بنظرتون مجردی تااخرعمزخوبه؟

پسرم بهترین هدیه ی خدابوده برام مرسی خدایا
یکی از دوستای قبلا شوهرم قبلا ک ازدواج نکرده بود با دخترا رابطه جنسی داشت عقد کرد رابطه داشت ازدواج ...

ادم اینارومیشنوه ازازدواج میترسه

اخ بانو خوب گفتی به قران ,دل منم خیلی نازک شده اعصابم که ی تار مویی انگار ,استرس تمام وجودم و میگیره ...

خدارحمتش کنه انشاالله که دیگه غم نبینی بله واقعاً همه چیز دست به دست هم داده وشده قوز بالاقوز خنده ها خیلی کم وگذریه ولی به شدت حرف وحدیث، گله ،ناراحتی،مریضی زیاده خیلی باهم هم فکریم کاش میتونستم ببینمت  دلم میخواد دوستی داشتم عین تو❤❤❤

2738
حالا منم بخاطره بچه هام مجبور میشم الان دخترکوچولوم از ساعت ۳ شیر نخورده خدا جواب اون بیشرف بده  ...

ادم سنگ بشه مادرنشه،قربونت دلت عزیزم😞

لطفالایک نکنید،ممنون
تو ایران ازدواج اشتباهه محضه مگه با ی مرد ایرانی ساکن کانادا باشه چون اونجا شلوارشون و در میارن بالت ...

مرسی اینارومیشنوم تصمیمم برامجردموندن قطعی میشه

برات دعا کردم و صلوات فرستادم❤😞

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2706