2737
2734
عنوان

بنظرتون من اویزونم😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 40 پست
عینه خیالش نی خوشحالم میشه

نه راحتش نزار خیلی مشکوکه دودستی بچسب بهش

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چند روز محل سگم بهش نده یه جوری برخورد کن انگار وجود نداره 

از من گفتن به چیز خوردن میوفته

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐

یه مدت وقتی میاد با روحیه شاد و مهربون ازش استقبال کن. بعد مشغول کارای خودت شو. خودتو تو آشپزخونه سرگرم کن. با بچت سرگرم باش اصلا طرفش نرو. بزار دلش تنگ شه و منتظرت باشه. اگرم خواست بیای پیشش اصلا اون حرفشو بهش یادآوری نکن.

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی؟ 🙏🏻 اللهم صل علی محمد و آل محمد🙏 أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
2728

به نظرم چند روز  بهتر از همیشه به خودت برس  و بهش محبت هم بکن ولی پیشش نخواب ببین چیکار میکنه 

ولی  از لحاظ محبت به هم دیگه چطورید ؟

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .

بگو میخواستی نباشم چرا باهام ازدواج کردی مگه مجبورت کردم 😐😐😐

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738