2726
عنوان

مشکل

236 بازدید | 18 پست

سلام خانما لطفا اگه میتونید کمک کنید. بنده ۴ ساله که ازدواج کردم ۳ سال نامزد بودیم تو اون سه سال روابطمون خوب بود ولی مشکلات دیگه ای خیلی داشتیم تا اینکه بعد عروسی میل جنسی شوهرم خیلی کم شده و اون روز حس کردم با گوشیش مشکوک داره چت میکنه حتی گوشیشو با خودش به دسشویی هم برد بعد گفتم بده نگاه کنم دست و پاش میلرزید و رنگ صورتش هم کاملا پریده بود لب هاش سفید سفید شده بود انگار میخواست گریه کنه

همسرم ی پیج کاری طلا فروشی داره خانما زیاد قیمت طلا رو میپرسن ولی یکی نوشته بود کار دارم چرا عکس بفرستم ؟ .... همسرم اومد توجیح کنه که این خانم قیمت ی سرویسی رو میپرسید حذف شده بود گفتم دوباره بفرسته منم میگم خب حالا چرا انقد دستپاچه شدی حتما چیزی شده که اینجوری شدی .... درضمن ایشون تو دوران نامزدی هم یکبار با دختری تلفنی حرف زده بود و من شنیدم .... الان حالم خیلی  بده😔😔😔😔

اخه چرا وقتی قبل از ازدواج دیدی اینطوریه باهاش ازدواج کردی؟؟!

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی جدی بگیر عزیزم حتی وقتی چت می‌کنه همه کارا رو ول کن 

کار خونه فرار نمیکنه برو با بهونه بغلش کن تنهاش نذار اصلا

در پی یافتن مرهم عشقم...ورنه منه دیوانه عاشق چه به داروسازی ♥️M♥️
بگو رمز پیج طلا رو ب خودتم بده تو هم توش باشی  بگو من بهتر میتونم با خانما حرف بزنم و قانع کنم ...

خودش از ترس دیشب میگف بیا پیجمو بدم بهت تو مدیریت کن راستش خودم دلم نمیخواد 

خودش از ترس دیشب میگف بیا پیجمو بدم بهت تو مدیریت کن راستش خودم دلم نمیخواد 

یعنی چی ک دلم نمی‌خواد 

دلت نمی‌خواد بره با یکی رو هم بریزه چیکار میخوای بکنی ؟!

حتما این کار رو بکن و قبول کن ک خودتم تو پیج باشی ببینی چی میگه و اینا 

حتی اگ میتونی تلگرامشم رو گوشی خودت نصب کن 

اخه تو مقازه تنهاس دیگه اگ تو خونه نشد میره مقازه هرکاری خواس میکنه 

تو هم برو مغازه پیشش بشین 😐

خیلی شل میگیری 

چ اشکالی داره اینهمه طلا فروشی ک زن و شوهر باهم میشینم تو مغازع

یعنی چی ک دلم نمی‌خواد  دلت نمی‌خواد بره با یکی رو هم بریزه چیکار میخوای بکنی ؟! حتما این کار ...

الان از دیشب یکم باهاش قهرم زیاد صحبت نمیکنم به نظرتون کار خوبی میکنم حرف نمیزنم؟ 

الان از دیشب یکم باهاش قهرم زیاد صحبت نمیکنم به نظرتون کار خوبی میکنم حرف نمیزنم؟ 

نه 😑

حرف نزدن باهاش فقط باعث میشه ازش فاصله بگیری ،چیزی رو درست نمیکنه 

سعی کن پیشش باشی ،تنهاش نزاری 

یا اگر نمیتونی بری مغازه 

اون ک مغازس برو ی سر بهش بزن

2706