2733
2734

سلام عزیزان من خیلی تو خونه حوصله ام سر میره باردارم هستم انقدر حوصلم سر میره که همش دوست دارم زنگ بزنم به دیگران صحبت کنم وای خوب درست نیست مردم کارو زندگی دادن هم‌فیلم دانلود میکنم میبینم هم کتاب و رمان میخونم ولی اصلا انگار بی انگیزه ام همهوچی یادم رفته عین این خنگا شدم شوهرمم هیچ وقت نیست چون کارش خیلی سنگینه و معمولا سر کاره زود میره دیر میاد بهشم گله میکنم اهمیت نمیده احساس میکنم دیگه دارم خار میشم‌میخوام یه کاری و شروع کنم که داخل خونخ باشه بلاگری هم دوست ندارم چیزی میشناسین‌معرفی کنید که کلی سرمو گرم کنه پولشم خوب باشه؟

من خیاطی میکنم توخونه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قدر این ماهها رو بدون  چندوقت دیگه وقت سرخاروندن نداری😊

میدونم عزیزم ولی اخه از چی لذت ببرم نه میشه تو شرایط بیرون رفت که با دوستام برم بگردم خونه کسی هم نمیشه رفت . تنهایی هم ادم یه سری کارا میتونه بکنه بخوابه کتاب بخونه برقصه خوب من همشو انجام میدم دیگه خسته شدم

2738
کتاب. فیلم. پیاده روی. خرید برای بچه. دکور اتاق بچه.

کتاب و فیلم که همیشه هست پیاده روی هم اگه الودگی نباشه میرم ولی الان‌ممنوعه . خرید بچه هم جز سیسمونیه تا پدر مادرم نخوان برم که نمیشه 

کلاس رقتی یا رشته دبیرستانیت بوده عزیزم؟

هردو

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چند وقت دیگه بچت میاد مشغول میشی الان لذت ببر

با این نظر کاملا موافقم بچه ات بدنیا بیاد وقت سر خاروندن نداری و برای این روزهات که بیکار و علاف بودی  آه میکشی . 

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
2706