2733
2734

زنعموم رو میگم😁😅

من خودم مجردم اولا ک ازدواج کرده بودن میگفت اره عموت اصلا به حرف من گوش نمیده چ کار کنممممم

منم میگفتم خب باهاش حرف بزن اونم ن با دادو دعوا با ارامش سعی کن به قلبش نفوذ کنی😁از درد دلت براش بگو بهش بگو که ازش انتظار داری حامیت باشع و بهش تکیه کنی...

باورم نمیشد این توصیم جواب بده😐الان عموم عین موم تو مشت زنشه حتی وقتایی هم ک زنش دعوا میندازه تو فامیل مث چی پشتشه و حتی به خانوادش پشت میکنه و تو به زنش نمیگه😐😂

من با اونا کاری ندارم میگم ک شمام ازین راهکار معجزه اسا استفاده کنید😁من احساس میکنم مردا مث بچه هستن با تکرار زیاد یه موصوع و بیان اون موضوع به شیوه منطقی و با محبت باعث میشه اونو خیلی خوب یادش بگیرن و بهش عمل کنن😉عقاید و خاسته هاتون رو با صبوری و با چشنی عشق و عشوه گری به خورد شوهرتون بدید ردخور نداره زیاد دیدم ک میگمممم

😎😎😎😎من الان اینم شوهر کنم چ بشم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آخرش که چی؟!

بابا نصیحت کن کی بودی تووو🙈😝

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توو😂😂😂عزیزممممم

😍😍😂😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2738

چحوری مثلا من ب شوهرم بفهمونم ک بسکه خواهرشو تحویل گرفته خواهرش خر شده و بمن محل نمیده؟؟؟

اخه هروقت بهش میگم شوهرم گارد میگیره ک میخوای بین منو خواهرمو بهم بزنی و اصلا برای شوهرم مهم نیست ک خواهرش چ رفتاری بامن داره اینو چکار کنم؟؟؟

خواهرش خیلی موذی هست عقرب زیر حصیره

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
مننننن:)😂😂😂

😘😘😘

چحوری مثلا من ب شوهرم بفهمونم ک بسکه خواهرشو تحویل گرفته خواهرش خر شده و بمن محل نمیده؟؟؟ اخه هروقت ...

پیش شوهرت خواهرشو بذار رو سرت حلوا حلوا کن وقتی شوهر نیست سرد شو باهاش ببین چی میشه

2706