2733
2734
حستو واسم میگی ؟ منم حسمو واست میگم اگه بخوای

حسم میگع اسمت تو نی نی سایت اسم واقعیت نیست .

حسم میگه بچه خیلی دوس داری .

حسم میگه آدم جدی هستی بیشتر مواقع 

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حسم میگع اسمت تو نی نی سایت اسم واقعیت نیست . حسم میگه بچه خیلی دوس داری . حسم میگه آدم جدی هستی ب ...

درسته با برخورد با کسی ک هنوز بهش اعتماد نکردم جدیم 

حست واسه حال الانم چیه؟

واسه کسی ک دوسش دارم؟

2731
میشه بگی حس شوهرم بهم چیه؟

من حس شیشمی نیستم ولی فکر میکنم شوهرت بهت بی توجعی میکنه گاهی از خستیگش هست و درست میشه

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
درسته با برخورد با کسی ک هنوز بهش اعتماد نکردم جدیم  حست واسه حال الانم چیه؟ واسه کسی ک دوسش ...

بی تفاوت 

2738
میشه راجبه گذشته شوهرم بگی؟

آخه حس شیشمی نیستم گاهی یچی میاد تو دلم همونو میگم

2706