2733
2734
عنوان

بارداری دوم

129 بازدید | 20 پست

سلام.بچه اولم تقریبا ۵ سالشه.مودب و مسئولیت پذیره و مستقله.خودم کار میکنم و مشغله هام زیاده.نمیدونم برای بارداری دوم اقدام کنم یا نه.همسرم هم دوس داره ..میترسم پشیمون بشم چرا بیشتر صبرنکردم.خودمم ۲۷ سالمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من جات بودم میاوردم.اگه مالی مشکلی نداری

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
میترسم همزمان با مدرسه رفتنش و بچه دوم و کارخودم باعث بشه درحق جفتشون نامردی بشه۸😥

ب نظرم خیلی داری سخت میگیری اگر اینطوری فک کنی که تا اخر توی هرسال یه مشکلی هست   باز خودت میدونی. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738
نه مالی مشکلی ندارم اما تقریبا دست تنهام

نهایت پرستار میگیری بعد مرخصی زایمانت

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀

تو رو خدا بچه میارید مسئولیتش رو خودتون به عهده بگیرید

دیدم مادرایی که بچه ها رو اسیر مهدکودک و خونه مادربزرگ میکنن

اون بچه اصلا مادر میبینه😞😞

یه صلوات از ته دلت برای 💔
تو رو خدا بچه میارید مسئولیتش رو خودتون به عهده بگیرید دیدم مادرایی که بچه ها رو اسیر مهدکودک و خون ...

من مادرم کارمند بازنشستس بچه اولم خیلی بهش وابستس.دومی هم مجبورم به همین متوال بیارن.اما مگه مهد کودک بده؟شماخاطره بد داری؟

2706