2737
2734
گفتم شاید بدت بیاد کسی بدونه عزیزم،انشالله دلت اروم شه ومشکلت حل بشه،ولی اعتمادبه نفس داشته باش

ممنونم عزیزدلمممم

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..
ببخشید دخالت میکنم😶 ولی آخرش که هیچکدوم از معیار هاتو نیاره به دلت میشینه 🙃اون آقاهم لابد به دلشو ...

عزیزم دخالت چیه خیلی هم زحمت کشیدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر جان من احساس میکنم بر خلاف حرفهای خودت خیلی جذابی و حرفات فقط بخاطر آشفتگی ذهنیه که پیدا کر ...

مرسی روحیه دادی عزیزم

اره ذهنم اشفته هست❤❤

2731
خودشناسی شفای کودک درون 

چطور ب خودشناسی برسم؟؟خواهش میکنم بیشتر منو راهنمایی کنید واقعا کسی رو ندارم ازش راهنمایی بخوام و راه درستی جلوم بزاره

چطور ب خودشناسی برسم؟؟خواهش میکنم بیشتر منو راهنمایی کنید واقعا کسی رو ندارم ازش راهنمایی بخوام و را ...

کتاب بخون 

زیاد بخون 

روانشناسی تحلیلی یونگ 

مثلا جلاد خود هستیم و قربانی دیگران 

😁
کتاب بخون  زیاد بخون  روانشناسی تحلیلی یونگ  مثلا جلاد خود هستیم و قربانی دیگران&n ...

مرسی عزیزم یدونه ای❤❤❤

2738
عزیزم دخالت چیه خیلی هم زحمت کشیدی 

قربونت عزیزم😊❤ایشالا مشکلاتت حل شه و خوشبخت شین😍❤

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
قربونت عزیزم😊❤ایشالا مشکلاتت حل شه و خوشبخت شین😍❤

مرسی عزیزم ❤❤ انشاالله همه خوشبخت شن😍😍❤❤

کتاب بخون  زیاد بخون  روانشناسی تحلیلی یونگ  مثلا جلاد خود هستیم و قربانی دیگران&n ...

اوپرای عزیز سلام یک سوال شما جطور میتونید وقتی بعضی از کاربرها به شما توهین میکنند انقدر خونسرد باشی وبا کلمات مناسب جوابشون را بدید اکثرا تواین شرایط عصبی میشوند و جواب توهین را با توهین بزرگتر میدند 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
اوپرای عزیز سلام یک سوال شما جطور میتونید وقتی بعضی از کاربرها به شما توهین میکنند انقدر خونسرد باشی ...

سلام 

شما نظر لطفتون هست 

من م گاهی عصبی میشم ولی سعی میکنم فرهنگ توهین در جواب توهین رو همگانی نکنم 

😁
سلام  شما نظر لطفتون هست  من م گاهی عصبی میشم ولی سعی میکنم فرهنگ توهین در جواب توه ...

کنترل کردن خشم توانایی بالایی میخاد که شما به خوبی از عهده ش براومدید وقتی یک نفر توهین میکنه وشما کاملا خونسرد برخورد میکنید آدم یک برتری وفاصله ی عمیقی بین شما واون شخص حس میکنه مهارت کنترل خشم نیاز شدید انسانهاست مخصوصا فضای مجازی که بعضی وقتها کلمات مثل فشنگ های یک تیربار به طرف مخاطب شلیک میشه  قصد تعریف ویا بقول معروف تملق نداشتم گر چه بعضی وقتها با شما اختلاف دیدگاه دارم ولی واقعیت راعرض کردم موفق باشید 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن