2726
سلام اگر لطف کنید و همینجا بپرسید خیلی بهتر و راحت تره

چشم متنم رو اماده میکنم میفرستم خیلی لطف میکنید

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چشمت پر فروغ 

من با اقایی ۲ سال و نیمه ب قصد ازدواج دوستم خانواده ایشون خبر دارن ولی  خانواده من کسی خبر نداره
مشکلی ک دارم ظاهرمه قدم ۱۵۲ زشت نیستم متوسطم ولی زیبایی انچنانی ندارم ک خیلی چشم گیر باشه و اندامم خیلی جالب نیس الان چیزایی ک اپشن باشن من واقعا بی نصیبم مثل با سن و... چون از استرس بیمار شدم و وزنم خیلی کم شده و دکتر تشخیص سلیاک و روده تحریک پذیر دادن (فعلا ازمایش دادم معلوم نیس کدومه) موهامم خیلی کم پشتو وزه همیشه حسرت خانومای دیگه رو میخورم😔😔😔 و ماسک و شامپو اصن تاثیر نداره
چن وقت پیش عکس زنداداشش رو دیدم خیلیییییییی زیبا بودن خودش هم میگن زنداششم خوشگله خود پسره هم خیلی جذابو خوش اندامو قد بلنده
از وقتی دیدم احساس کمبود میکنم از خودم بدم میاد بهونه گیر شدم دوست داشتم ب چشمش من زیبا ترین باشم
بعضی وقتا میخوام این رابطه رو تموم کنم اما از اینکه با کس دیگه ای باشن و منو ترک کنن عذابم میده من خیلی دوسش دارم
اصن اعتماد ب نفس ندارم خودمو دوست ندارم چی کار کنم
حالا این در بحث زیبایی تو هیچ کاری اعتماد ب خودم ندارم مدام. در ذهنم حرف میزنم و اخلاقم باهاش بد شده اونم از دستم خسته شده نمیدونم دیگه چ بکنم
نظر شما ادامه بدم ؟؟؟

خب درخواستشو قبول کن دیگه...بعدش میتونی دوستیو لغو کنی.عجبا

اتفاقا بزار ی بدبخت دیکه هم استفاده کنه

عزیزم

نیفت توی مقایسه

شما روی شخصیت خودت کار کن 

قوی باش

عیب نداری و این خوبه

ولی قرار نیست همه چشمگیر زیبا باشیم 

موهات رو با ماسک برنج بهتر کن

به پوستت برس

آرایش ملایم خوب یاد بگیر 

و دندان های سالم داشته باش

همینا برای خوشگلی ظاهر یه آدم کافیه 

و یه حرف مهم

آدم با زیبایی ظاهر میتونه آدم های دیگه رو جذب کنه

ولی با رفتار خوب میشه نگهشون داره

سربلند و عزیز باشی گل

😁
اتفاقا بزار ی بدبخت دیکه هم استفاده کنه

شمارواعتمادبفست کارکن من خیلی ازخانومارودیدم ک شوهراشون کلی ازشون سرترن ولی اینقدرب خودشون میرسن ک کم نیارن.ببخشید ک جوایتونودادم چون ازاون کاربر درخواست داشتین

من با اقایی ۲ سال و نیمه ب قصد ازدواج دوستم خانواده ایشون خبر دارن ولی  خانواده من کسی خبر ندار ...

ببخشید دخالت میکنم😶

ولی آخرش که هیچکدوم از معیار هاتو نیاره به دلت میشینه 🙃اون آقاهم لابد به دلشون نشستی که ادامه میده

بعدشم دوراز جون شما تو دادگاه نمیان بگن چون زشت بود طلاقش میدم  میگن اخلاق نداشت🙃

بعدشم اعتماد به نفس داشته باش عزیزیم😊💕

از اوپرا هم معذرت میخوام که من دخالت کردم🙃

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  
عزیزم نیفت توی مقایسه شما روی شخصیت خودت کار کن  قوی باش عیب نداری و این خوبه ولی قرار نیس ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 

فقط چطور رو شخصیتم کار کنم 

واقعا من با این شخصیت مناسب زندگی مشترک نیستم

شمارواعتمادبفست کارکن من خیلی ازخانومارودیدم ک شوهراشون کلی ازشون سرترن ولی اینقدرب خودشون میرسن ک ک ...

ن عزیز دلم لطف کردی 

ب راهنمایی همه احتیاج دارم 

این اعتماد ب نفس چیه کجا میفروشن😥😥

2706