2726
عنوان

بیاین عادت های خوب و باحال شوهراتونو بگید که دوسش دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 66 پست

وقتی خستم به جام کارای خونه رو انجام میده البته اون برا قبلا بود الان دیگه نه😒

نیکان جونم تو به زندگیم معنای جدیدی بخشیدی یک ساله شدنت مبارک عزیز دلم  ،،،...مادر بودن با همه سختیاش یعنی بهترین حس دنیا  کاش هممون مثل خورشت کرفس بودیم دیگه یا طرف دوستمون داشت یا ازمون متنفر بود نه مثل چای که همش میگن یکی بریز ببینیم چی میشه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگم بغلم کن میکنه تو بدترین لحظات حتی تو دعوا 

شکمو بودنش 😂 پایه اس تو غذا و رستوران 

اینکه متوجه شلخته بودنم نمیشه یا اگه میشه به روم نمیارم منظورم روزی که به خودم نرسم 

ازادم تو رفت و امد با دوستام و خانواده😊

2728
پایه ی بیرون رفتن وقتی شب بشه بگه کجا بریم امشب عااااشقش میشم

چه عاااالی،کاش همسر منم همینطور بود.اعتقاد داره تا وقتی میشه وقتشو با خواب بگذرونه چرا بره بیرون

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
چه عاااالی،کاش همسر منم همینطور بود.اعتقاد داره تا وقتی میشه وقتشو با خواب بگذرونه چرا بره بیرون

دیگه هرکی عادتی داره عزیزم عوضش اخلاق بدش اصلا اهل محبت کلامی نیس و من واقعا اذیتم

الان حضور ذهن ندارم  ولی هر موقع خودشو تو آینه میبینن اخم می‌کنه  خیلی عجیبه برام😐

عه گلمن جدید😁😁

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706