2726
عنوان

دلم یه دوست با معرفت میخواد ♥️☹

177 بازدید | 22 پست

اما نیست که نیست

هیچ کس به دلم نمیشینه 

هیچ کس

دوست زیاد دارم اما هیچ کس اونی که میخوام نیست

راه حل بدین چی کار کنم؟؟؟؟

شما دوست صمیمی واقعی دارید؟؟؟

خصوصیات رو بگید ؟؟؟

مهربون باشیم :)چشم عسلی مو خرمایی جذاب مهربون:) خدایا مرسی که همیشه هستی :)))) خدایا مرسی که آرزوهام رو برآورده کردی مرسی که اونو بهم دادی خدایا میلیون ها بار شکرت:):)                         انسانیت زیباست:))))))))))                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله دارم

خوش به حالت بمونید برای هم♥️♥️

مهربون باشیم :)چشم عسلی مو خرمایی جذاب مهربون:) خدایا مرسی که همیشه هستی :)))) خدایا مرسی که آرزوهام رو برآورده کردی مرسی که اونو بهم دادی خدایا میلیون ها بار شکرت:):)                         انسانیت زیباست:))))))))))                       

دوست صمیمی دارم خصوصیات اش عین خصوصیات منه یعنی وقتی حرف می زنیم پشت همو نگه داشتیم 😍😍

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
گشتم_نبودنگردنیست# 😂

😂😂😂😂

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...

اکثرا ملت از اشنا دوست لطمه میخورن و فامیل همه مثل همن نگرد نیست . امروز خواهرم راجب خیانت دوستش تعریف میکرد ک دوست دوستم ب شوهرش خبر چینی میکنی. و باعث خیلی نارحتها میشه تو زندگی دوستش . ک طرف ارثیه پدرش رو ب شوهرش میبخشه ب شوهر خیانتکارش . و چقدر بدبختی های دیگه ی دوست ب دوست انجام میتونسته بده 

گشتم_نبودنگردنیست# 😂 دوست با معرفت خیلی کمه عزیزم خودمم هیچ دوستی ندارم چه صمیمی و چه معمولی تنها ...

منم صمیمی ندارم 

خیلی ها خیلی ها هستن ولی کسی به دلم نمیشینه

بله دارم ولی ازشون انتظار بیجا ندارم

انتظار بیجا؟؟

2706