2733
2739
عنوان

لوازم آرایشی

77 بازدید | 14 پست

سلام دوستان...یکی از آشناهام بهم پیشنهاد داده لوازم آرایشی بیاریم بفروشیم اما من میترسم نخرن چون جذب مشتری سخته و اینا منم بلد نیستم قراره از رژمدادی شروع کنم فعلا 12تا بیارم ببینم فروش میره یا نه میخوام دونه ای ۱۰تومن بفروشم نظرتون چیه؟خوبه؟کسی تجربه داره؟

ی صلوات میفرستی برای رسیدن به حاجتم♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چند میخری که ۱۰ میفروشی؟ بنطرم اگه خودت خوشگلی و.. آرایش کن هردفعه یه رنگشو بزن بگو ببین خودمم زدم ...

هنوز معلوم نیس چقدر بهم بدن ولی فروشش همون ۱۰ خودم خوشگل اما اصن آرایش نمیکنم ک بزنم

لوازم ارایشی خیلیی زود فروش میره مخصوصا رژ لب 

چون رنگهای جذاب و قشنگ زیاد داره واسه همین همه خانوما معمولا مقاومت در مقابلش سخته براشون منم ده تومن ببینم جایی رژ مدادی میده میخرم 

رنگ هاش زیاد پر رنگ نباشه چون معمولا خانوما کم رنگ پسندن یه رنگ کالباسی و توی مهمونی جایی میری در بیار بفروش بگو برا خودم خریدم رنگشو دوست ندارم ولی نو نوعه...

2738
این یجای بزرگ لوازم ارایشی هم بالاخره از صفر شروع کردن دیه...قیمتات مناسب باشه و با کیفیت مشتری جذب ...

قیمتام ک واقعا مناسبه الان رژمدادی بیارم میخوام بدم ۱۰ ببینم فروش میره یا ن بیشتر بیارم بعدا

مثلا لاک اگ بیارم اکلیلی میدم15 آیینه ای میدم18 فقط نمیدونم ک میخرن بیارم یا ن

ببین عزیرم یه نکته ای رو باید در نظر بگیری اینک قیمتات مناسبه ولی شما فک کن مثلا کسی از یه شهر دیگ نمیاد لاک از شما سفارش بده.چون باید پول یه لاک دیگ رو هزینه پست بده.همونو میره از شهر خودش میخره..باید بازار کارت رو بزرگ کنی ک همراه وسایل بزرگتر و کارامدتر لاک هم بخرن..

مثلا پیچ گالری سپیده تو روبیکارو یه نگاه بنداز

ارزانسرای مدلندarzansa_modland@   
ببین عزیرم یه نکته ای رو باید در نظر بگیری اینک قیمتات مناسبه ولی شما فک کن مثلا کسی از یه شهر دیگ ن ...

عزیزم من نمیخوام اینترنتی بفروشم فعلا چون اول کارم آشنایی ندارم و سرمایه زیادی ام برای وسایل ندارم تو اطرافم میخوام بفروشم اگ ایشالله بتونم گسترش بدم سودش خوب باشه کم کم ببینم چیا زیاد میخرن بعد همه چی بیارم

2706