2410
2553
عنوان

یه فیلم سینمایی ایرانیِ خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 33 پست
به نام خدا  وجود نداره 😂 یه فیلم خارجی ببین ایرانی ببینی انگار دو ساعتتو هدر دادی

خارجی معرفی کن

من ایلتس دارم بخاطر همون اکثر خارجیارو درو کردم ب خاطر یادگیری و لهجه با زبان اصلی  😑😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
افتر رو با زیر نویس انگلیسی داری؟

با زیرنویسش توی اینترنت هست ولی سانسور شدش منو ابجیم باهم میدیدیم با دوتا گوشی یکیشون بدون زیر نویس ولی بدون سانسور یکی با زیر نویس ولی با سانسور اونجاهاشو ک خیلی تابلو سانسور میکردنو از توی اون یکی گوشیه بدون سانسوره میدیدیم خوب بود😂

ايراني خوب كه اين اواخر ديدم خوب بودن اينا هستن

متري شيشو نيم

شبي كه ماه كامل شد

آپانديس

نفس

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
با زیرنویسش توی اینترنت هست ولی سانسور شدش منو ابجیم باهم میدیدیم با دوتا گوشی یکیشون بدون زیر نویس ...

😂😂😂😂😂وای

من بدون زیر نویس دیدم دوست دارم یکبارم زیر نویس انگلیسیش ببینم

هست دان کنم؟؟

10 things i hate about you هر کاری کردم با زیر نویس انگلیسی پیدا نکردم😔

2714

ناهید

خواهش میکنم هرکس رو دیدید بهش روحیه بدید،بگید اوضاع درست میشه،خاطره بامزه بگید به هم،باهم حرف بزنید.به دوستاتون زنگ بزنید بی دلیل بهشون چرت و پرت بگید،به هم کادو بدید،همدیگه رو خوشحال کنید...تا اطلاع ثانوی با کسی بد حرف نزنید،واقعا احتیاج داریم افسرده نباشیم،هممون با هم.
جز اپاندیس بقیرو دیدم😍اپاندیس چطوره چ ژانری داره قصش چیه؟

ژانر اجتماعي

جالب بود به نظرم ببين

😍 99/9/1😍بهترين روز زندگيم. اين تاريخ براي هميشه جاودان شد.                                                              
2706