2726
عنوان

ترو خدا دعا کنید بچه من بمونه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 33 پست
نشاسته بریز تو آب سرد بخور .شیاف سیکلوژست بزار .گرمی نخور .از پله استفاده نکن .توالت فرنگی بزار .سک ...

همه این کارا رو میکنم😓قطع شده بود کامل دو هفته بود! باز امروز دو تا نقطه دیدم

میشه برای سلامتی مادرم دعا کنید خدا شفاش بده؟❤️

یه سری ادعیه هست بنویس به کمر ببند. شنیدم خیلی خوبه.

من وقتی خون روشن دیدم اینقدر گریه کردم گفتم مامانی محکم بشین سرجات من قول میدم هرکاری لازم باشه برات بکنم. 

چقدر شب بدی بود

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا امضات نادعلی خوندم❤

ممنونم

لطفا اگه از مطالبم خوشت اومد یک صلوات یا فاتحه برای پدرم بفرست.ممنونم.  حرفی داشتی اینجا بهم بگو.                                 https://harfeto.timefriend.net/16684506750081
2728
بستگي داره لك بينيت چطوري باشه؟! سريعا به دكتر مراجعه كن همين فردا .يا آمپول يا شياف پروژسترون ...

شیاف میذارم عزیزم! استراحتم دارم! لکه بینیم هفته ۴ که بودم سه روز طول کشید اصلا فک کرده بودم پریودم ولی چون خون نشد شک کردم! باز امروز تو ترشحاتم اندازه دو نقطه قهوه ایی دیدم

خونریزی شدید داشتم ده روز بعدم یهو عفونت زد به خونم و این صحبتا...

خب پس این طور نمیشه این دفعه ان شاءالله

من وقتی لک دیدم، پرس و جو کردم دیدم اغلب دچارش شدن. باور نمیکردم. یعنی اغلب دوستام، فامیل و...

حتی مادرشوهرم سر هر سه تا بچه ش داشته این مشکلو

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
خب پس این طور نمیشه این دفعه ان شاءالله من وقتی لک دیدم، پرس و جو کردم دیدم اغلب دچارش شدن. باور نم ...

ایشالا شما هم نی نی تو سالم بغل کنی برای منم دعا کن❤️

به خدا دیگه دلم برای شوهرم میسوزه خدا منو فراموش کرده😭

واااای این حرفا رو نزن به جا اینکه بگی خودمو تو دلیمو بهش میسپارم 

میگی خدا منو فراموش کرده 

اگه تورو فراموش کرده بود پس از تودلیت هم خبری نبود الان پس بهت فکر میکنه و دوست داره تو هم به خدا نزدیک تر شو با ایمان اوردن بهش 

همچین مثل برق و باد بگزره و روز زایمانت برسه که  فکرشم نکنی

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
عزیزم نگران نباش. ان شاالله سالم دنیا بیاد. منم بارداری اولم سقط شد اما دومی الان دو سال و نیمشه...د ...

مرسی عزیزم موفقیتشو ببینی❤️برای منم دعا کن❤️

واااای این حرفا رو نزن به جا اینکه بگی خودمو تو دلیمو بهش میسپارم  میگی خدا منو فراموش کرده&nb ...

خدا نی نی شما رو حفظ کنه برای منم دعا کن❤️❤️

خدا نی نی شما رو حفظ کنه برای منم دعا کن❤️❤️

ممنون اینشالله 

اینشالله نینی شما هم صحیح و سالم دنیا بیاد 

زن داداش من تا ۳ ماهگی لک داشت الان دخترش سه سالو نیمشه ماشالله یه زبونی داره که جرات دهن به دهن شدنش رو کسی نداره 

خدایا ممنون که پسرمو صحیح و سالم گذاشتی تو بغلم پسرم در تاریخ 1399/11/26 دنیا اومد البته قرار بود 1399/1۲/7 درهفته ۳۷دنیا بیاد که بخاطر مسمومیت بارداری زودتر دنیا اومد    پسرم منو آجی دنیا و بابایی بیصبرانه منتظرت هستیم 😍😍 اگه میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستین                تیکرم به وقت سزارین  برامون دعا کنین سالم از اتاق عمل در بیایم 😘
ممنون اینشالله  اینشالله نینی شما هم صحیح و سالم دنیا بیاد  زن داداش من تا ۳ ماهگی لک دا ...

ممنونم از حرفای روحیه بخشت عزیزم❤️چه مامان خوبی خواهی شد❤️

2706