2726
عنوان

سلام عزیزان بنظرتون برای روز مادر برای مادرشوهرم چ بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 125 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا متاسفم😑

تازه پارسالم جاریمینا یه جعبه شیرینی بردن اونم برد دم خونشون دعوا شد شیرینیا رو درو دیوار پله ها بودن🙄کلا پول نبری یه چیزیو بهونه میکنه با دعوا میاره پسش میده 

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
روز مادرِ روز مادرشوهر که نیس والا بخوایم کادو بخریم😁🤣بنظر من پسرشون براشون بخرن 🤪من پارسال شام د ...

تو باز یه جعبه شیرینی بردی من ۵ ساله هیچی نبردم ک هیچ تبریکم نگفتمممممممم  ب شوهرمم گفتم بمیره سر قبرش نمیام  

همه ی مادرشوهرا یکی نیستن  مطمینن احترام احترام میاره  همونجور ک ب مادر خودمون احترام می ...

من ومادرشوهرم خیلی باهم خوبیم ولی احساس می کنم ظاهریه  هیچ وقت بی ادبی وبی احترامی نکردم به هیچ درخواستی نه نگفتم ولی هروقت چیزی براش خریدیم بد برخورد کرده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
ول کنید کادو رو شام چی بزارم باوا

من ماکارونی برا خودم ودخترم برا همسرم خوراک قارچ وگوشت برا پسرم سوپ 😍😍😍

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
تو باز یه جعبه شیرینی بردی من ۵ ساله هیچی نبردم ک هیچ تبریکم نگفتمممممممم   ب شوهرمم گفتم بمیر ...

عزیزم مجبووور شدم مجبووور تو عمل انجام شده قرار گرفتم یهویی شام دعوت شدم کلی ام مهمون بود اونجا خواستم معرفتمو به بقیه ثابت کنم😂😂😂😂

دونفریم. دمت گرمممم ماکارونی میزارم

فدا انشاالله ۴نفره بشین 😄😄😍😍

2706