2737
2734
عنوان

دارم دیووونه میشم تو رو خدا بکین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 24 پست
عزیزم اصلا نگران و عصبی نباش همه تا 4  ماهگی اینجوری هستن.. ایشالا 4 ماهش شد کم کم غذای کمکی شر ...

عزیزم دیووونه شدم بخدا کارم شده گریه اینا رو بیشتر رعایت میکنم ولی بعضی وقتا فقط و فقط تو حالت دراز کش شیرم رو میخوره بغلش میکنم نمیخوره مجبور برا اینکه ضعف نکن دراز کش شیرش بدم.پیر شدم تو این دو ماه😭

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
عزیزم یعنی عق هم میزد .شیر تون رو میخورد .اخه این الان شیرمم رو نمیخوره 

۲ماهگی یه مدت نخورد میدونی طفلی ازبس عق میزنه گلوش زخم میشه نمیتونه شیربخوره شیرتوسیربهش نده کم کم بده الانم که نمیخوره به زورنه هاباارامش وادارکنه بخوره شیرخشکو سرلاک فلان نده تا۶ماه از۶ماه دیگه سوپ وفلان میخوره معدش حال میاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک خانومی قبلا تاپیک زده بود که بچه ی ده ماهش بی دلیل عوق میزنه رفته بود دکتر مشخص شد گلوش عفونت داش ...

اخه من تا حالا زیاد بردم دکتر چطور نفهمیدن هیچکدوم

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.
عزیزم ۴۰ روز لب به لبنیات نزدم .عق زدن هم از رفلاکسیعنی؟

طبیعیه...فقط ازدماغش شیرزدبیرون نترس....سریع بلندش کن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2731
عزیزم دیووونه شدم بخدا کارم شده گریه اینا رو بیشتر رعایت میکنم ولی بعضی وقتا فقط و فقط تو حالت دراز ...

خب شیر که میدی بعد بغلش کن یکم شیر ته نشین بشه تو معده اش بعد بخوابونش

عزيزم ببر فوق تخصص گوارش اطفال ريفلاكس عوق زدن نداره

بردم عزیزم .چندتا هم .البته فوق تخصص اطفال گفت از رفلاکسه که .امپرازول داده .شما مطمئنید عق زدن نداره رفلاکس

خب شیر که میدی بعد بغلش کن یکم شیر ته نشین بشه تو معده اش بعد بخوابونش

این کار رو هم میکنم دیدی گاهی اوقات که اروغش رو میگیرم یکم شیر که بالا میاد با اروغش دقیقا میپره گاوش و حالت خفگی بهش دست میده

2738
طبیعیه...فقط ازدماغش شیرزدبیرون نترس....سریع بلندش کن

اولا خیلی از دماغش میزد بیرون الان تا حلقش میاد برمیگرده

بردم عزیزم .چندتا هم .البته فوق تخصص اطفال گفت از رفلاکسه که .امپرازول داده .شما مطمئنید عق زدن ندار ...

ببين اينجوريه كه ريفلاكس معمولي عوق زدن نداره  در نتيجه حتما بايد معاينه شه منظورم اين بود

حالا كه بردي فوق تخصص گوارش اطفال نگران نباش ريفلاكسش شديده براي همونه بايد مراظب باشي معمولا يكسالگي خوب ميشه نگران نباش

تو مثل بوي نم خاك بعد باروني♥️