2737
2739
عنوان

به خاطره شرایط همسرم مجبور شدیم که مادرش با ما زندگی کنه....

| مشاهده متن کامل بحث + 6665 بازدید | 251 پست
شمام عزیزم قبل نصیحت خودتو چند دقیقه جای اسی تصور کن  تصور کن مادرشوهرت با شما زندگی می کنه هم ...

نمیتونن عزیزم

فقط وایمسین بالا از همونجا نظر میدن لحظه ای به این فک نمیکنن که جدا کردن اون طفل معصوم از مادرش که بند جگرشه چه حالی داره 

حالا چه مادر شوهر چه هرکسی حق نداره بچه رو از مادرش دور کنه 

این تو دراز مدت اثرشو می‌ذاره 

بخدا قسم ما بچه ای داشتیم تو فامیل که بخاطر همین کارای مادرشوهر خانوم بچه رو بردن پیش روانشناس که به مادرشوهرش بفهمونه کارش اشتباهه نباید بچه رو از خانوادش دور کنه 

سرشون میاد میفهمن انشالله 

شکننده ای سخت...
شمام عزیزم قبل نصیحت خودتو چند دقیقه جای اسی تصور کن  تصور کن مادرشوهرت با شما زندگی می کنه هم ...

عزیزم من بهش توهین نکردم. حرف نیش دارم نزدم. کاملا دوستانه حرف زدم. 

این واقعیته ادمی که تنهاس مجبوره خودشو با یه نفر سرگرم کنه حالا مخصوصا خونه دیگری زندگی کنه. دیگه بدتر.... 

اون زن تنهاس. قطعا هم ته دلش راضی نیست مزاحم عروس و پسرش باشه شرایط روزگار این سرنوشت رو براش رقم زده. من نه اون زن رو میشناسم که طرفداری کنم نه استارتر رو که بخوام دلش رو بشکنم. متاسفانه جوری زندگی کردم که جانب حق باشم. استارتر میتونه کلی کار بکنه که هم سیخ نسوزه هم کباب. یه ذره سیاست میخواد یه ذره تنهایی و فکر کردن . به اینکه خیلی از ادما دردای بزرگتر دارن با این چیزا زندگی رو به کام خودش تلخ نکنه... 

کامنتمم پاک کردم. چون امثال شما عادت دارید جانب گوینده باشید نه بدبختی که راجبش نوشتن.  

لطفا قبل قضاوت خودتونو جای هردو طرف بذارید.افرین به استارتر که انقد محجوبه. و دلش رو نمیشکنه. 

با نهایت احترام به هردوتون❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا همیشه... بهش شوهرم میگه مامان بچه رو ،رو تخت نزار میوفته میگه نه چیزی نیست. اصلا یه چیزای ک نم ...

حق داری عزیزم واقعا اگه طرف ماد خود آدمم باشه بازم سخته برای همیشه تو خونه ی ادم زندگی کنه بالاخره آدم یه حریم خصوصی میخواد یه سری مسایل رو نمی خواد کسی جز خودش و شوهرش بدونه ای کاش خیلی زود از نظر مالی انقد پولدار بشید که بتونید خونه ی جدا براش بگیرید بره برای خودش باشه

اسی جان من بنظرم خودتم مقصری زیادی به این خانوم مادرشوهر میدون می دی بچتو بردار بیار بیرون بگو دلم م ...

😔

فقط میشینم گریه میکنم

بعضی وقت ها دلم برای شاد بودنم تنگ‌میشه.

انقدر گریه میکنم چشام میسوزه خواهر.

ممنونم که با حرف هات ارومم کردی.

الهی هرچی از خوا میخوای بهت بده

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین
2728
نمیتونن عزیزم فقط وایمسین بالا از همونجا نظر میدن لحظه ای به این فک نمیکنن که جدا کردن اون طفل معصو ...

من تا حالا کسیو نفرین نکردم ولی به کارما و اینکه دنیا داره مکافاته معتقدم این هجم از قضاوت نسبت به یه مادر که غمگین و دلتنگه رو یجا ندیده بودم ول کنم نیستن انقدر که دلم نمی خواد برم از این تاپیک و تنهاش بزارم 

کسی نگفته مادبزرگ به بجه محبت نکنه ولی هر جیزی خد و حدودی داره از تعادل که خارج بشه آزاردهنده میشه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
😔 فقط میشینم گریه میکنم بعضی وقت ها دلم برای شاد بودنم تنگ‌میشه. انقدر گریه میکنم چشام میسوزه خو ...

الهی بگردم 

عزیزم منم حجب و حیایی الکی باعث شد چه بلاها طی سه سال زندگی سرم بیاد اما الان دیگه نمیذارم 

نجابت زیادی کثافته 

بهت گفتم تلویحا بهش بفهمون مادر اون بچه تویی 

و ایشون فقط مادربزرگه 

و در اندازه خودش برای بچه باید وقت بذاره 

نه اینکه موجب فاصله شما و بچت بشه

شکننده ای سخت...
2738
😔 فقط میشینم گریه میکنم بعضی وقت ها دلم برای شاد بودنم تنگ‌میشه. انقدر گریه میکنم چشام میسوزه خو ...

عزیز دل من میشه اینجور وقتا گریه نکنی مثل یه مادر مسئول و مهربون پا شی بچتو ازش بگیری ؟ فقط یه بار اینکارو بکن لطفا 

حلالم کنید و خدانگهدار   
من تا حالا کسیو نفرین نکردم ولی به کارما و اینکه دنیا داره مکافاته معتقدم این هجم از قضاوت نسبت به ی ...

دقیقا 

من نفرین نمیکنم 

واگذار کردیم تو به کارما من به صاحب همین شبها 

شکننده ای سخت...
نمیتونن عزیزم فقط وایمسین بالا از همونجا نظر میدن لحظه ای به این فک نمیکنن که جدا کردن اون طفل معصو ...

هیچوقت کسی رو نفرین نکن. دعای خیر کن که انعکاسش به زندگی خودتم برگرده.

من در عوض نفرینت برات کلییییی ارزوی قشنگ میکنم خوشبخت باشی❤

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
هیچوقت کسی رو نفرین نکن. دعای خیر کن که انعکاسش به زندگی خودتم برگرده. من در عوض نفرینت برات کلیییی ...

اینکه بگه خودت تو این شرایط باشی ان شا الله نفرینه؟ یعنی اتقدر بده این شرایط؟ 

حلالم کنید و خدانگهدار   
اینکه بگه خودت تو این شرایط باشی ان شا الله نفرینه؟ یعنی اتقدر بده این شرایط؟ 

من مجردم.

بیخیال اقا من حرفامو پس میگیرم. شما درست میگید.❤

هیچوقت کسی رو نفرین نکن. دعای خیر کن که انعکاسش به زندگی خودتم برگرده. من در عوض نفرینت برات کلیییی ...

عزیزم من هرچی که در پس ذهن و کلام شما میگذره رو نمی‌بینم اما قطعا کسی دیگه می‌دونه 

پس واگذار کردم به خودش که می‌دونه و می‌فهمه و بهت برگرده اگر خیره یا شر 

خود دانی نه من 

این مادر خیلی دلش شکسته دعا و نفرینش گیراس بترسید 

شکننده ای سخت...
من مجردم. بیخیال اقا من حرفامو پس میگیرم. شما درست میگید.❤

بالاخره که متاهل میشی منم با تمام وجود دعا می کنم شرایط استارتر رو درک کنی با همه ابعادش هم شما و هم همه کسایی که قضاوتش کردید و نمک پاشیدید به زخمش

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706