2726
عنوان

ذعوا با شوهر

300 بازدید | 18 پست

دیشب ارایشگاه بودم سر هزینه ها که گرون شده از دیشب کلی اخلاقش بد شده بعد سه سال رفتم ارایشگاه از دلم بیرون اورد دیشب خونه مامانم دعوامون شد اونم رفت و‌من بچم موندیم نصفه شب اوند دنبال بچه گفت میاریش یا داد و بیداد راه میندازم مجبور شدم بچه ارو بیدار کنم بریم حونه به خاطر بچه منم زفتم تو‌راه کلی غر و‌فحش داد من هیچی نکفتم اومدبم خونه شامشو اوردم صبح صبحانه دادم که دعوا راه نندازه حوصله بحو نداشتم دیدم به بچه مبگه میبرمت بدون مامانت خونه مامانم بازم هیچی نگفتم محل ندادم سر لباسهاس اخر که دیشب تو‌ماشبن انداخته بود نشسته بودم دعوا راه انداخت داد و بیداد کرد و‌مبکفت از خونه بیرون برو بعد زایمان چاق شدم بهم میگخ حالم ار چاقیت بهم میخوره من چون شیر میدم نمیتونم رژیم بگیرم میل بخ شیرینبم زباد شده ، مبگفتم زشت و پیری به یچه نبکفت یه مادر خوشگل برات میارم خیلی دلم شکست کارامو کردم اوندم از خونه برم درو قفل کرد که مادرتو میکشونم اینجا بعد برو کلی تو سرم با مشت زد که میخواستم برم اخر به مادرش زنگ زدم گفتم پسرتون من ارایشگاه بعد سه سال رفتم پدرمو در اورده الانم پیش بچع داد و بیداا مبکته گناه داره بلایی سرش بیاد مقصر پسرته، به مادرش زنگ زدم در و باز کرد ا‌ومدن بیرون بچه ارو بهم نداد بددون بچه اومدم تو سه ساعته تو خیابونا میچرخم میدونم برگردم خونه رفتهخونه مامانش و رهم نمیده خونه مامانم بدون بچه برم خودم از دوریش دق مبکنم خیلی دبم کرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد اخلاقش بده البته خیلی از مردا یه احلاق گند تو مخی دارن

اگه بهت گفته برو که برو بزار به غلط کردن بیفته

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728

خب کدوم زن ۳سال آرایشگاه نمیره؟ از بس پرو میکنین نر هارو توقع داره هیچوقت به خودت نرسی 

از اول اشتباه کردی بهش رحم کردی

اگر انسانی هستی که نمیتوانی به داد کسی برسی اقلًا  "آدم"  باش و داد کسی را در نیاور !
2706