2726

ما نزديك يك سال و نيمه عقديم به شوهرم اون اوايل گفت كل پولتو بده واسه خودت سرمايه گذاري كن ما واست خونه ميخريم اول زندگي راحت باشي تو با پولت كار كن ما هم رفتيم زير قسط يك سال نه تفريحي نه خريدي هيچي 

حالا هم به بهانه كرونا هي عروسي رو عقب ميندازن هرچي هم ميگم بابا عروسي نميخوام ميگن نه بايد تا تابستون صبر كني 

الان گفتن نه ما خونه نميخريم ( درحالي كه ميتونن بخرن) يه جا رو اجاره ميكنيم اونم بيشتر از ٥٠ متر نه 😔😔

عروسي هم كه ميخوان با يه جشن خودموني سرو تهشو هم بيارن 

شوهرمم كه پولش دستش نمياد فعلا چون سرمايه گذاري كرده تو ساخت و ساز بايد صبر كنيم ساخته شه 

ديگ دارم رواني ميشم 

مامانم اينا به شرط خونه رضايت داده بودن 😓😓😓

من هنوز درک نکردم جرا بعضیا از پدرشوهر انتظار دارن براشون‌خونه بخره

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولتون برمیگرده ان شاء الله

به زندگی متاهلی و مشکلاتش خوش اومدی 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728
من هنوز درک نکردم جرا بعضیا از پدرشوهر انتظار دارن براشون‌خونه بخره

چون پدرشوهر مياد تو خواستگاري قول ميده و آدم رو حرفش حساب باز ميكنه الان كدوم جووني ميتونه تو ٢٨ سالگي بدون پشتوانه ٢ ميليارد پول خونه بده؟؟؟؟؟؟

وظیفه ای ندارن عزیزم درستع حرف زدن و اگه انجام بدن لطف بزرگی در حق شما کردن ولی شرایط رو درک کنید الان خونه خیلی گرون شدع همون اجاره کردن براتون رو خدارو شکر کنید 

مثل پدر شوهر من خوبه که نقل سر عروس رو هم شوهرم هزینه کرد 

عزیزم شرایطت مثل منه قبل ازدواج حتی زنگ زدن پدر مادرم گفتن ما عروسی نمی‌گیریم منم دختر ساده گفتم اشکال نداره با شوهرم پول وام ازدواج در حد ده تومن جمع کردیم عروسی گرفتیم ۲۰ تا زمین داره قرار بود یکیشو بده ما بسازیم بعد از یکسال فهمیدیم زمینی که به ما داده قبلا فروخته شده و یک سال تمام الکی منت سرمون گذاشت و آخرشم گفت هیچی بهتون نمیدم 

رو حرف خونواده شوهر ب هیچ وجه نباید حساب کنی عقد ک کردن کلا همه چی یادشون میره با منم همینکارو کردن ...

به خدا سپردمشون چون فقط خودش ميدونه چي كشيدم تو اين دوسال

2706