2733
2734
عنوان

داداشم ازم ناراحته😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 721 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂 من خیلی داداشمو دوس دارم. نمیدونم بد عردسیم چطور دووم میارم😢

آخی...  برادره من ازدواج کرد ولی همچنان رابطمون برقراره،مثه قبل😁شما هم اگه بعد از ازدواج وانمود کنین اتفاقی نیوفتاده و فقط کمتر همدیگرو میبینین،بعد از چند وقت عادی میشه...😅

جیبم‌پر از خالیست...!💬🖐
آخی...  برادره من ازدواج کرد ولی همچنان رابطمون برقراره،مثه قبل😁شما هم اگه بعد از ازدواج وانمو ...

داداشیه منم نامزده. با نامزدش خیلی صمیمیم 

درسته باید عادت کنم. یعنی یک دقیقه از کارش دیر بیاد میرم تو خیابون 

2728
پس شوخی کن

اومد😍😍😍

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
خب خدا رو شکر.  حالا از اینا سفارش بده😂 https://uupload.ir/files/quvr_img_20210112_134114_0 ...

عشقم رفته😭ولم کرده 

تو شادترین انسان خواهی بود اگر فراموش نکنی که از تو فقط یکی ❤و از خدایت هم یکی در دنیا وجود دارد.😉یک آدم خاص و یک خدای بینظیر❤ کافی اند برای ساختن یک دنیای خارق العاده😊😉
2738
[QUOTE=172884947]عشقم رفته😭ولم کرده رفته  ولش کن بره باو😡

خیلی دوسش داشتم بر میگرده اما به نظرت قبولش کنم یا نه 

معلومه که نه.. از کجا معلوم دوباره نره. بگو بره همونجا که تا حالا بود 

ولی دلم طاقت نداره دست خودم نیس خیلی دلتنگشم

خواهر منم انلاینه ولی جوابمو نمیده و واکنش منو اون وقتی همو میبینیم... شتر مرغ عشقم چطوره؟😐✋🏻💙

منو دوستم:

_هوی

_بز

_خرررررررر

_بیشعور

_خودتی چته حالا😐✋💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
خیلی دوسش داشتم بر میگرده اما به نظرت قبولش کنم یا نه 

اصرار نکن که برنمی‌گرده از من گفتن تازه منتم می‌ذاره سرت

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
منو دوستم: _هوی _بز _خرررررررر _بیشعور _خودتی چته حالا😐✋💔

حالا باز دوستت خوبه خواهر من کلا پوکره😐😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2706