2726
عنوان

رماتیسم مفصلی کودکان

4119 بازدید | 6 پست

سلام

کسی اینجا هست که بچه اس رماتیسم مفصلی داشته باشه. دخترم فقط سه سالشه.ده روزه دکتر تشخیص رماتسیم داده. میخوام بدونم دارو ها جواب میده ? خیلی قراره درد بکشه?

سلام. عزیزم حتما ببر پیش دکتر هومیوپات.  

بچه من مشکل تب دوره ای داشت.‌ تو طب نوین براش درمان ندارن. فقط کورتون. بعد دوسال سختی که هر ماه تب شدید میکرد و قطع نمیشد هومیوپاتی رو معرفی کردن بردم. الان ۱۱ ماهه ک خوب خوب شده‌ . جدی میگم حرفمو گوش کن ببر پیش دکتر  هومیوپاتی .  

بخوای شماره تلفن میدم. ویزیت انلاین دارن. دارو ارسال میکنن.‌داروهاشم بدون عوارض

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شماره اشو بدی ممنون میشم

09104877184 

خانوم‌همتی.‌

تو تلگرام بهشون پیام بدین .‌مشکلتونو بگین. باهاتون تماس میگیرن. 

دکتره سمنان.‌میتونین حصوری برین. اگرم راهتون دوره دارو ارسال میکنن‌ 

من خودم راهم دور بود هر ماه تلفنی ویزیت میشد پسرم و دارو میفرستادن. هزینه شم کلا ماهی ۸۵ هزار تومنه. 

واقعا طب خوبیه. من ک خیلی راضی بودم خداروشکر .‌

2728
شماره اشو بدی ممنون میشم

اسم دکتر هم مهدی فاطمی مهر .‌ 

گروه هم دارن تو تلگرام. به خانوم همتی بگین عضوتون میکنن.‌و اونجاهم میتونین از تجربه بقیه استفاده کنین. 

انشااله که نتیجه خوبی میگیرین‌

من چون خودم زیاد سختی کشیدم و از این طب نتیجه گرفتم.( طب ناشناخته ای هم هست تو ایران . در اصل طب سنتی المان)  دوست دارم معرفی کنم به بقیه. پسر منم الان سه سالشه. 

انشااله که دخترتون خوب میشن.‌ حتما خدا هواتونو داره و خواسته یه راهی جلو پاتون بداره. چون من زیاد نمیام نی نی سایت. بعدمدتها امروز اتفاقی سر زدم  اینجا و فقط تاپیک شمارو دیدم 😊😊

شماره اشو بدی ممنون میشم

بازم خودتون تحقیق کنین مطمئن شین از این طب. یه دکتر من معرفی کردم بازم خودتون پرس و جو کنید هر دکتری که مایل بودین ببرین‌ .  

قصدم فقططططط کمک به کوچولوتونه.