2737
2739

سلام. من بیشتر از یکساله که درگیر کارای طلاق هستم و بچه هم ندارم و خونه پدرمم هستم. برای کارهام یه وکیل گرفتم که یکی از آشناها معرفی کرده بود. این آقا دکتره و شخصیت قوی و محترمی داره. مطلقه س و دو تا بچه داره که هفته ای یکی دوبار پیشش هستن. ما به هم علاقه مند شدیم میدونم اشتباهه... الان خیلی فکرم درگیره نمیدونم چکار کنم نمیدونم آینده چی میشه... من خیلی زندگیم به هم پیچیده شده یکی بیاد راهنماییم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسا این ک الان توشی تموم شه😑

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌

من خودم از نظر ظاهر و خانواده سطح متوسط رو به بالایی هستیم تعریف نیست میخام شرایطم بگم. خودمم ارشد هستم. ولی متاسفانه ازدواج و انتخاب بدی داشتم که 3.4 ماه بیشتر زندگی نکردیم با هم....

2738

شخصیت قوی ‌محترم عاشق زنی ک هنوز حتی طلاق هم نگرفته نمیشه. من خواستگار پسر وکیل دارم ولی قبولش نمیکنم چون یه همچین شرایطی ممکنه برای هر وکیلی پیش بیاد . (ک با موکلش رابطه برقرار کنه به هر نوعی) حالا مطمعن نباش اگ باهات ازدواج کرد عاشق موکل بعدیش نشه.اگههههه با هات ازدواج کرد

نه کجای کارت اشتباهه؟؟؟ 

درست بشین فکر کن و تصمیم بگیر 

اونم به شما علاقه مند شده؟؟

اردیبهشتی 😍مادر دو گل پسر 💋🎀میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنید؟؟؟خدا کمکم کنه به ارزوم برسم؟؟؟ 

انتخابت اشتباس 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

بچه ها میدونم باید بذارم بعد از طلاق به ازدواج مجدد فکر کنم. ولی یچیزایی در مورد این آقا منو به شک میندازه که اصلا نمیدونم از نظر عاطفی بهش وابسته شدم آیا درسته و آینده ای دارم باش یا نه.... 

من خودم از نظر ظاهر و خانواده سطح متوسط رو به بالایی هستیم تعریف نیست میخام شرایطم بگم. خودمم ارشد ه ...

منم تو نامزدی جدا شدم. هیچ وقت با مرد مطلقه ازدواج نمیکنم علی الخصوص اگ بچه داشته باشه. اگه شرایطتت بد نیس و ممکنه خواستگار غیر مطلقه داشته باشی یا لاقل کسی ک بچه نداشته باشه قبولش نکن. هر کاری کنی بعدا بچه ها برات دردسر میشن به نظر شخصی من

2706