2733
2734
عنوان

تاحالا کسی ازتون تعریف کرده خیلی ذوق کنین ؟ 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2159 بازدید | 187 پست
اره 😍 من ساروی ام شوهرم اینا سوادکوه  شما چی ؟

من هم مازنی ام ... ولی ساکن گرگان هستیم...

پدرشوهرت خیلی دوسِت دارها، معلومه که عروس خیلی خوبی هستی که دِتِر صدات میکنه و نازتو میکشه...😍 ان شاءالله خوشبخت بشی...💖

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
چرا ؟ 😶☹

خو حدیث خونده بودم 😶😕😞چون تعریف و تمجید زیاد باعث غرور و فریب کاذب میشه .خودشیفتگی ببار میاره و باعث تکبر میشه و ادم فک میکنه چقد از دیگران بهتر و برتره در حالی ک شاید اینطور نباشه و ممکنه دیگران از ادم خیلی بهتر باشن .هر کاری ک میکنید باید برای رضای خدا و در راه اون باشه تا عمل خالص باشه ن برای خوب جلوه دادن برای دیگران .کار پدرشوهرتونم اصن از نظر اخلاقی خوب نیس فرق گذاشتن خیلی بده و باعث دل شکستن و در اخر فتنه و دشمنی ایجاد میکنه .تا درودی دیگر بدرود 😁😎

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از وقتی ازدواج کردم زیاد کسی تعریف نکرده ازم چون خانواده شوهرم خیلی اعتمادبه نفسشون بالاست وفقط خودش ...

ای جااان 😍😍خداحفظش کنه 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
خوشبحالت پدر شوهر من بدگویی منو پیش  شوهرم میکنه

چه بد😢شوهرت طرفتو میگیره؟ 

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2731
من هم مازنی ام ... ولی ساکن گرگان هستیم... پدرشوهرت خیلی دوسِت دارها، معلومه که عروس خیلی خوبی هستی ...

مرررسییی عزیزم 😘😘😘

همچنین 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
چه بد😢شوهرت طرفتو میگیره؟ 

بی طرف هست

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2738
خو حدیث خونده بودم 😶😕😞چون تعریف و تمجید زیاد باعث غرور و فریب کاذب میشه .خودشیفتگی ببار میاره و ب ...

😶 ولش انقدر خودمونو درگیر این حدیث ها کنیم ک اصلا از زندگی لذتی نمیبریم گل 

صبرایوب دارم این سینه ی من صندوقچه ی اسراره😁

😂😂افرین بهت حالا صندوقچه اسرارت رو باز کن ک خیلی حوصلم سر رفته 😂😶

معنی کن 😁

بچه نازم😅

نازلی یعنی ناز بالام یعنی بچم😅

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
درسم خوب بود هیچ مسابقه علمی شرکت نکردم مگه اینکه جایزه گرفتم قیافم خوب بود کارهای هنری عالی بودم فق ...

😂😂منم درسم عالی بود 

آشپزیمم خوبه ولی کار های هنرو رو به معنای واقعی ترررر میزنم 

بچه نازم😅 نازلی یعنی ناز بالام یعنی بچم😅

اهل کجا هستین ؟😍

بی طرف هست

همینم خوبه که طرف باباشو نمیگیره، مهم شوهرته عزیزم بقیه رو بیخیال😍

2706