2726
عنوان

کیا بچه ی شیر به شیر دارن؟؟

131 بازدید | 15 پست

بیایید از سختی ها و خوبی هاش بگید؟؟من یه پسر دو سال و سه ماهه دارم و شش ماهه باردارم دومی هم پسره.یعنی تفاوت سنیشون میشه دو سال و نیم.همین الانم سختمه با این شکمم کارای بچه اولی رو انجام بدم یا باهاش بازی کنم.نمی دونم دومی که بیاد چی میشه...بیایید از تجربیاتتون بگید.

ای کاش بچه دومی رو نمیاوردم و طلاق میگرفتم 😢😢😢

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

منو خواهرمم ۲/۵سال اختلاف سنی داریم،خیلی باهم خوبیم اینش خوبه که بچه ها تنها نیستن،ولی خودت خیلی سختت میشه حداقل تا۴/۵سال

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تفاوت سنی دخترای من یکسال و نیمه خب البته ک سختیای بچه داری دوبرابر میشه حتی از دوقلوییم بیشتر چون بچه اول درک و فهمش بیشتر شده و کوچکترین اهمالی باعث ناراحتی روحیش میشه وای الان ک پنج ساله و چهار ساله ان عیییبن دوقلوها شدن ظاهری قدی وزنی مو نمیزنن با هم

من عزیزم بچه هام اختلاف سنیشون21ماهه خیلی سخته ازمهمونی،خرید،آرایشگاه کلاازهمه چی افتادم یکسره توی خونه هستموبهشون میرسم ولی خسته نمیشم چون عاشقشونم امیددارم باهم بزرگ میشن وهمبازی هم میشن دیگه کمتربامن کاردارن

تا دخترم رو از شیر گرفتم باردار شدم

و الآن ۵سالشه و پسرم دو سال ۵ماهشه

تو بارداری که بچه از سرو کولت میره بالا یکم سخته من کلی باهاش مامان بازی کردم واسه اومدن نی نی آماده اش کردم که یه وقت نکشتش😜

تا میخواست پسرم به دنیا بیاد دخترم رو از پوشک گرفتم و خیالم راحت شد

تا وقتی بچه دوم راه نیفتاده و یه گوشه خوابیده زیاد سختی نداره

بعدش هم که ایشالا با هم کنار میان و هم بازی میشن ،فقط یکم دعواشون میشه

خدا نکنه مریض بشن اونموقع تعداد بچه ها و فاصله سنی شوند مهم نیست آدم نابود میشه

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️

من دخترم ۲ سال و چهار ماهش بود پسرم به دنیا اومد.الان دخترم ۵/۵ پسرم سه سال و دو ماه.خیلی خیلی خوبه.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
ممنون، بله واقعا هزاران بار شکر خدا ک خودش همیش بهترینا رو برام خواسته

برا منم دعا کنید

منم دوست دارم بچه هام همجنس باشن

انشاءالله چند سال دیگه که اینا بزرگ بشنو عاقل دوست دارم یه گل دخترم خدا بهم بده

آخه اعتقاد دارم خونه بدون دختر یه جسم مرده است و روح نداره

2706