2737
2734
عنوان

کسی از انتخاب رشته سر درمیاره؟بیاین یلحظه مرسی

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط زیستو میتونم بخونم بقیه رو اصلا نمیتونم

خوب چه عجله ای داری دو سال وقت بزار همه رو بخون 

اگه بخوای فقط زیست بخونی که هیچی قبول نمیشی 

شاید قبلنا یکی فقط زیست یا شیمی میخونن پزشکی یا دارو قبول میشد 

ولی الان حتی با اینکه سهمیه هم دارین 

باید همه درسا بخونین 

تعداد شرکت کننده ها زیاده 

رقابت هم فریادهایی همه درسا بخونین 

مخصوصا عمومیا

2731
بقیه رو کلا نمیتونم حتی یک درصد واسه همینه که میپرسم

حتی یک درصد؟ خب نه دیگه فقط بشین حفظیاتشون رو بخون خب سفید بزاری یکم شانست پایین میاد 

مامایی  که میخوای فکر کنم تا حدود ۱۵۰۰۰ قبول میشن حالا چک کن خودت که درصداشون در چه حدی بوده سهمیه‌دارها مخصوصا

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
حتی یک درصد؟ خب نه دیگه فقط بشین حفظیاتشون رو بخون خب سفید بزاری یکم شانست پایین میاد  مامایی ...

اره دیگه میترسم منفی بزنم از اونور...یه چیز دیگه کنکور زبان و هنر بدم چی بازم قبول نمیشم؟

اره دیگه میترسم منفی بزنم از اونور...یه چیز دیگه کنکور زبان و هنر بدم چی بازم قبول نمیشم؟

زبان غیر از عمومی یه زبان تخصصی هم داره که واقعا باید کار کنی براش

هنر هم اگه رشته‌های دانشکاهیش رو دوست داری خب بازم غیر از عمومی چندتا کتاب تخصصی داره که باید بخونی باز 

میانگین درصدا خیلی بالا نیست ولی خب تعداد دانشگاه ‌ها یکم محدوده 

بنظرم اگه تجربی رو دوست داری لااقل کلاس جمعبندی بعد از عید رو شرکت کن به هر حال باعث میشه یه درصدی بزنی عرچند کم

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2738
چه زبانیه اون زبان که میگین...کلاس جمع بندی کجا میتونم شرکت کنم

زبان انگلیسی ، واقعیتش اطلاع ندارم راجع به بقیه زبان ها کنکور به این شکل دارن یا نه🤷🏻‍♀️

کلاس های جمعبندی هم موسسه های آنلاین تقریبا از اردیبهشت میزارن، امسال حضوری کلاس باشه یا نه رو نمیدونم بستگی به آموزشگاه‌های شهرتون داره اما خب مثلاموسسه  تاملند یا کلاسینو دبیرای خوبی داره شرکت کنی بنظرم خیلی کمکت میکنه

سلام خانم تو باسهمیه 25 میخوای بازور قبول شی بعد اومدی تو اون تاپیک کوردا رو مسخره میکنی میخوام بدونم شما که اینقدر اعتماد به نفس داری یکم از موفقیتتات واسم بگو؟

غیر ممکن انسان بخواد ازخودش موجود بهتری بسازه ولی خدا کمکش نکنه😐✌
سلام خانم تو باسهمیه 25 میخوای بازور قبول شی بعد اومدی تو اون تاپیک کوردا رو مسخره میکنی میخوام بدون ...

این اصلا عیبی نداره که من میخوام درس بخونم،چیزی که عیبه خرس گنده ای مثل تو اومده تو سایت زنونه دنبال دعوا های خاله زنکی 🙄

اگه کسی صفر باشع و بخواد از الان شروع کنه مبتونه رشته خوبی قبول بشه

شما سهمیه زبادی هم داری یکم تااش کنی به راحتی قبول میشی

همین چند ماه رو بخون زیست و شیمی زیاد بخون و تست کارکن 

و عمومی ها هم که سخت نیست

خدایا ،                                                                  حرام کن بر دل های ما اندوه دنیا را                                                                                                      برای کشف اقیانوس های جدید ، باید جرئت ترک ساحل را داشت ؛ این دنیا ، دنیای تغییر است نع        تقدیر .
2706