2737
2734
عنوان

تار موهام ضعیفه چیکارکنم جنس موهام ضخیم بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2194 بازدید | 73 پست
تا تیروییدتون درمان نشه تنبلی تخمدان همراهتون خواهد بود   ورزش کنید  به طور مرتب&nbs ...

آخه تیرویید ندارم فقط تنبلی دارم وزنمم اصن زیاد نیس اتفاقا از نظر خودم کمه

🌹♥️❌⛔ازین کاربری دو نفر کاملا متفاوت بنا ب دلایلی استفاده میکنن⛔❌♥️🌹 🙂

به پیجم یه سر بزن

https://www.instagram.com/p/CIlR6vqsnmY/?igshid=1oc8uijxh3pvd

این یکی از پستهامه اگر دایرکت بدی با وویس راهنماییت میکنم

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من یه روش و امتحان کردم البته موهای من نازک نیست برای رشدش زدم ، روغن براهمی و روغن نارگیل اصل رو به میزان مساوی قاطی کن بعد یکم رو بخار اب بزار گرم بشه بعد بزن به کل موحات از ریشه تا ساقه نیم ساعت صبر کن بعد برو حموم بشور من یک ماه این کارو کردم واقعا از لحاظ رشد جواب گرفتم ولی اون دستوره هندی بود گفته بود برای رشد و ضخامت مو

به پیجم یه سر بزن https://www.instagram.com/p/CIlR6vqsnmY/? igshid=1oc8uijxh3pvd این یکی از پست ...

گلم اینستا ندارم میشه اینجا راهنماییم کنی لطفا

2731
ببخشید من میخام جوشونده رزماری بزنم بنظرتون با گل خطمی ک سرده قاطیش کنم اثر می‌ذاره؟

من ده سال پیش میزدم قطره رزماری خیلی تاثیر داشت

روغن زیتون روغن نارگیل و روغن کرچک مخلوط کن بزن کف سرت گرم نگه داری بعد از چند ساعت بشور دو سه بار در هفته انجام بده فوق العادس اگر مقدوره کمی کوتاه کن مو رو ،مکمل مو هم حتما بخور از داروخونه بپرس زینک و بیوتین و چیزای دیگه....

چشم دل باز کن که جان بینی، آنچه نادیدنیست آن بینی
ببین من یه روش و امتحان کردم البته موهای من نازک نیست برای رشدش زدم ، روغن براهمی و روغن نارگیل اصل ...

روغن اصل نارگیل از کجا گیر بیارم ، براهمی نشنیدم تا حالا

من ده سال پیش میزدم قطره رزماری خیلی تاثیر داشت روغن زیتون روغن نارگیل و روغن کرچک مخلوط کن بزن کف ...

راستیتش قطره ن ، من عصارشو میزنم ولی چون طبعش گرمه و منم مزاجم گرمه انگار موجب ریزش میشه ، حس میکنم چیز خوبیه ولی نمی‌دونم چیکارکنم یخورده سرد بشه ک انقد نریزه ، تاپیکم ک میزنم کسی دراین باره نمیگه واقعا سرگردونم

ببین من یه روش و امتحان کردم البته موهای من نازک نیست برای رشدش زدم ، روغن براهمی و روغن نارگیل اصل ...

راستی من درهفته دوبار روغن میذارم البته شب تا صبح بنظرتون زمانش ایراد داره

2738
گلم اینستا ندارم میشه اینجا راهنماییم کنی لطفا

میخواستم بگم میتونی از شامپو الیکس هلث نوشن استفاده کنی که عالیههه👌🏻👌🏻

تا ۴۰ روز اول تمام مواد شیمیایی مثل شامپو های بازاری و رنگ موهایی که تو فولیکول های موهاتون هست رو پاکسازی میکنه  و اصطلاحا مو به حالت جنینیخودش برمیگرده و بعد از ۴۰ روز موها کم کم ضخیم و تقویت میشن که بعلت ترکیبات گیاهی هست که داره(مثلا مالت و دکسترین که یه نوع قند طبیعی هست که با تغذیه رسانی و افرزایش خونرسانی به ساقه ها باعث ضخیم و قوی شدن مو میشه)

اگر موهاتون خشک هست در کنارش میتونید از ماسک تغذیه و ابرسان الیکس هلث نوشن استفاده کنید که توش کراتین داره و تغذیه رسانی هم میکنه

یه کار اینترنتی با درامد عالییی دارم.اگر کسی مایل به همکاری هست پیشنهاد دوستی بده تا براش توضیح بدم چون شرکت فعلا جذب داره و اینکه این کار به سرمایه اولیه هم نیاز نداره و تو شروع کار هیچ پولی ازتون گرفته نمیشه                           امضا موقت(به دلیل جذب موقت شرکت)
میخواستم بگم میتونی از شامپو الیکس هلث نوشن استفاده کنی که عالیههه👌🏻👌🏻 تا ۴۰ روز اول تمام مواد ...

مرسی گلم 

از داروخانه میشه خرید؟

اول از خودم میگم هر سه تار و امتحان کردم اما بی نتیجه بوده انگار ن انگار واقعا خسته شدم

حنا بزنید به موهاتون 

حنا رو با تخم مرغ قاطی کنین 

آگه ترکیبش سفت شد یه کم آب هم بریز که بهتر شه

من که پسرم زدم عالی بود ☺

هفته ای یکبار بزنی بعد یک ماه نتیجش میبینی 💚

مرسی گلم  از داروخانه میشه خرید؟

خواهش میکنم عزیز دلم💜🌸

نه عزیزم فقط از نماینده های شرکت میشه تهیه کرد

حنا بزنید به موهاتون  حنا رو با تخم مرغ قاطی کنین  آگه ترکیبش سفت شد یه کم آب هم بریز که ...

واقعا بعد از یکماه چ خوب⁦☺️⁩

من حدود سه ماه حنا و شنبلیله زدم انگار ن انگار 😥

اگه حنا تازه نباشه بدتر ریزش میاره

من از یکی شنیدم اهن و اسید فولیک برای تقویت مو و جلوگیری از سفید شدن مو موثره چند ماه مرتب اهن و اسیدفولیک ایرانی خوردم هم موهام ضخیم تر شد هم ریزش کم شد و دیگه خداروشکر سفید هم زیاد نشده یه مدت هی داشت موهای سفیدم بیشتر میشد ولی بعد از اون حس میکنم حتی کم شد

حنا بزنید به موهاتون  حنا رو با تخم مرغ قاطی کنین  آگه ترکیبش سفت شد یه کم آب هم بریز که ...

اگه تخم مرغ ازین بازاریا باشه مورد داره ؟؟

زرده یا سفیده

2706